Věrnostní program

Staňte se naším REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKEM a získejte slevové body na další nákupy

 

Jak se stanu REGISTROVANÝM ZÁKAZNÍKEM?

Je to velice jednoduché, stačí se zaregistrovat a ihned můžete začít sbírat body za odeslané objednávky. Další výhodou registrace je také například možnost získat extra slevy na vybrané výrobky, prohlížení dřívějších objednávek, tisk faktur a správa svého účtu.

 

Kolik bodů dostanu?

Za každých utracených 50,- Kč v našem internetovém obchodě obdržíte 1 bod (nemusí se vztahovat na všechny produkty, například za některé zboží v akci může být přiděleno méně bodů).

 

Jak mohu uplatnit nasbírané body?

Pokud máte nasbírané body, tak při tvorbě nové objednávky v košíku kliknete na "Použít bonusové body"  a po té napíšete do lišty kolik bodů chcete využít a kliknete na tlačítko a sleva se automaticky nastaví.

 

Za jak dlouho se mi přičtou body do mého profilu?

Body se přičtou ihned po expedici objednávky. V případě, že bude zásilka převzata a zaplacena, body bude možné uplatnit do další objednávky.

 

Jak zjistím aktuální počet svých nasbíraných bodů?

Aktuální počet nasbíraných bodů uvidíte po přihlášení do svého účtu.

 

Upozorňujeme, že každou objednávku je nutné vytvářet jako přihlášený zákazník. Pokud vytvoříte objednávku bez přihlášení do svého zákaznického profilu, tak Vám body nebudou přičteny.

 

Věrnostní systém platí od 26.11.2016, vyhrazujeme si právo na změnu podmínek tohoto systému odměn. V tomto případě budou změny prezentovány na našem webu na této stránce.