Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná

  • Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná
  • Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná
  • Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná
  • Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná
  • Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná
  • Vaporesso SKRR clearomizer 8ml - Stříbrná
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Vaporesso
Kategorie: Clearomizéry Vaporesso SKRR
Kód: CLEAR-VAPO-SKRR-SR
Nákupem získáte 13 bodů
699 Kč

Vaporesso přichází s novou generací nízkoodporových tank. Jejich SKRR inovuje přívod vzduchu, vatu a celkovou konstrukci žhavících hlav. Ještě větší mraky, lepší chuť a bezproblémové používání. Nerezová konstrukce s průměrem 27,8mm kolem základy je doplněna o široké skleněné tělo o průměru 30mm a díky tomu si užijete pořádný objem 8ml. Pro plnění vám poslouží jednoduchý systém posunovací horní části, která je navíc jištěna šikovnou dětskou pojistkou v podobě náustku. Ten stačí vytáhnout, horní část posunout a tank rychle naplnit.

Balení obsahuje hned tři žhavící hlavy. Dvě jsou ze série QF a místo klasických spirálek nabízí speciální pletivo. To se vyznačuje větší plochou odpařování, rovnoměrným a rychlým žhavením a prokresleným podáním chuti. Ideální nastavení těchto hlav se pohybuje v rozmezí 65W-75W. Zároveň jsou opatřeny speciální konstrukcí proti prskání a protékání e-liquidu. Třetí hlavou je keramická GT CCELL s odporem 0,5Ω. Tank je určen pro přímé potahování do plic.

Konstrukce

Nerezová konstrukce s širokým skleněným tělem a objemem 8ml nabízí jednoduchý systém plnění a snadný přístup ke žhavící hlavě.

Plnění

SKRR tank nabízí praktický systém plnění s dětskou pojistkou. Po vytažení náustku stačí posunout horní část a objemný tank tak rychle doplníte.

Inovativní výplň

Už nejen čistá organická vata, nové QF hlavy obsahují kombinaci lnu a vaty ve vyváženém poměru, se který vás čeká stálé podání chuti a delší výdrž. Len poskytuje větší odolnost proti napálení a zároveň zvýrazňuje podání chuti.

Žhavící hlavy

Zcela nová série QF hlav inovuje nejen v oblasti výplně, ale také spirálek. Ty jsou zde nahrazeny speciálním pletivem, které poskytuje mnohem větší plochu pro odpařování a tím i daleko větší a rovnoměrnou produkci páry, okamžité žhavení a bohatou chuť.

Obsah balení a parametry

1x SKRR Tank
1x žhavící hlava QF Strips 0,15Ω (50W-80W)
1x žhavící hlava QF Meshed 0,2Ω (50W-80W)
1x žhavící hlava GT CCELL 0,5Ω (20W-35W)
1x standardní náustek černý
1x náhradní skleněné tělo 5ml 
1x O-kroužek

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 59,85mm x 27,8-30mm
Objem: 8ml
Závit: 510

Technické parametry
Výrobce Vaporesso
Typ DL
Barva Stříbrná / Silver
Obsah 8ml
Průměr 27,8mm
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.

Ostatní také koupili