Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá

 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá
 • Smoant Naboo 225W TC Mod - Černá

Smoant Naboo Mod - Přívětivé uživatelské rozhraní, obrovský displej, slot pro dvě baterie.

Dostupnost: Dočasně nedostupný
Výrobce: Smoant
Kategorie: Gripy a Mody Smoant Naboo
Kód: GRIP-SMOANT-NABOO-BK
Nákupem získáte 28 bodů
1 449 Kč

Se stylovým designovým modem přichází na trh výrobce Smoant. Novinka s názvem Smoant Naboo zaujme především propracovaným designem, kterému vévodí obrovský celobarevný displej a dvě vibrační dotykové klávesy v přední části modu. Díky výborně navrženému ergonomickému zpracování se navíc příjemně drží v ruce i při celodenním používání. Mod nabídne rozměry 48 x 31 x 91 mm. Jeho vrchní části vévodí vycentrovaný závit typu 510 s pozlaceným a odpruženým centrpinem. Díky přesnému vycentrování budete mod moci osadit většinou atomizérů na trhu. Celé tělo je vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny. Nejluxusnější část však tvoří mohutný 2,4" barevný displej v přední části, na kterém si velice pohodlně nastavíte všechny potřebné hodnoty. Celé nastavení probíhá pomocí dvou vibračních dotykových tlačítek umístěných přímo pod displejem.

V boční části modu se nachází spínací tlačítko pro žhavení. Hned pod ním potom najdete menší tlačítko pro odemčení a uzamčení dotykových kláves. Odklopením zadního krytu odhalíte slot pro dvě baterie typu 18650. Ty se následně postarají o plynulý chod celého zařízení. Tyto baterie je nutné dokoupit samostatně, jelikož nejsou součástí základního setu. V jádru modu se dále nachází prvotřídní aktualizovaný čip Ant225, který zaručí celou řadu bezpečnostních ochran, stejně jako efektivní a rychlý náběh žhavení, podporu USB dobíjení, stylové uživatelské rozhraní a vysoký výstupní výkon. Ihned po zapnutí si budete moci vybrat jedno ze tří schémat zobrazení na displeji. Výchozí nastavení Classic připomíná palubní desku automobilu, u schématu Dial si budete moci zvolit jeden z předvolených obrázků na pozadí, nebo si nahrát svůj vlastní. Nový režim Music připomíná hudební přehrávač a celý mod tak rozehraje záplavou barev.

Na výběr budete mít také celou řadu výstupních režimů. Nesmí chybět tradiční režim VW s výkonem až 225 W, dále zde najdete teplotní režimy pro niklové, titanové a nerezové spirálky, TCR režimy pro teplotní koeficient a pokročilé křivky žhavení pro TC a VW režimy. Výběr je tak skutečně široký. Mod je chráněn celou řadou bezpečnostních ochran. Najdete zde ochrany proti obrácené polaritě baterií, proti přehřátí modu, proti nechtěnému sepnutí spínacího tlačítka, nebo proti přebití a zkratu v atomizéru. Díky prvotřídnímu čipu můžete mod dobíjet pomocí USB portu, který slouží také pro upgrade firmwaru. Mod obsahuje balancer, tudíž můžete bez problému dobíjet přes USB a zachovat tak životnost vašich baterií.

Velký barevný displej s dotykovými tlačítky

Celému modu dominuje krásný a přehledný celobarevný displej, na kterém si velice pohodlně nastavíte všechny potřebné parametry a hodnoty. Celé zařízení nastavujete pomocí dvou vibračních dotykových tlačítek umístěných pod displejem, zařízení je tak velice intuitivní a moderní, příjemně zaujme hned na první pohled.

Slot pro dvě baterie

V zadní části se nachází magnetický kryt pro dvě baterie typu 18650. Ty se následně postarají o bezproblémový chod celého modu. Tyto baterie nejsou součástí základního balení a je nutné dokoupit je samostatně. Magnetický kryt příjemně drží a nevzniká žádná vůle v magnetických úchytech.

Více barevných schémat

Samotné uživatelské rozhraní nabídne stylové schéma připomínající palubní desku automobilu. Jedná se o schéma s názvem Classic. Na výběr však máte další dvě schémata, u schématu Dial si můžete na displej nastavit obrázek na pozadí, případně si nahrát svůj vlastní obrázek. Třetí schéma nese název Music a zobrazuje na displeji imitaci hudebního přehrávače. Výběr je tak skutečně bohatý a vy si budete moci mod doladit přesně podle svých představ.

Vynikající čip Ant225

V těle modu se nachází prvotřídní čip Ant225, se kterým si užijete vysoký výkon, rychlý náběh žhavení, výborný power management a přehledné uživatelské rozhraní včetně velice komfortního a snadného nastavení všech hodnot. Čip se také postará o celou řadu bezpečnostních ochran, nechybí ochrana proti obrácené polaritě baterií, proti přehřátí, ochrana nízkého napětí, nebo ochrana proti zkratu a nechtěnému sepnutí spínacího tlačítka. Zkrátka plnohodnotně vybavený mod se vším všudy.

USB dobíjení a balancer

Díky čipu Ant225 v modu Naboo budete moci bez problému vaše baterie dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu bez nutnosti používání externí nabíječky. Jednoduše připojte USB kabel a mod propojte s počítačem, nebo adaptérem do sítě. Mod disponuje balancerem, který bude vaše baterie dobíjet vždy rovnoměrně a prodlužuje tak jejich životnost.

Obsah balení a parametry

1x mod Smoant Naboo
1x USB kabel pro dobíjení a upgrade

Obsah balení může být upřesněn

Rozměry: 48mm x 31mm x 91mm
Výstupní výkon: 1 - 225 W
Výstupní napětí: 6,0 - 8,4 V
Výstupní režimy: VW / TC (Ni, Ti, SS) / TCR
Podporovaný odpor: 0,1 - 2,0 ohm v TC režimech, 0,1 - 3,0 ohm ve VW režimech
Baterie: 2x slot pro 18650 (nejsou součástí balení)
Displej: 2,4" barevný TFT displej
Nastavení teploty: 100 - 300 °C / 200 - 600 °F
Dobíjecí proud: 1,5 A
Materiál: zinková slitina
Dobíjení: USB port, nebo externě (mod disponuje balancerem)
Závit: 510

Technické parametry
Výrobce Smoant
Barva Černá / Black

Ostatní také koupili