Příchuť VINC Shake and Vape: Master Key 10ml

Novinka
Po registraci sleva 10%
  • Příchuť VINC Shake and Vape: Master Key 10ml

Tvarohový cheesecake s výrazným korpusem a lehkou vlnou nadýchané smetany s citrónovým dozvukem.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Good Liquid
Kategorie: Příchutě VINC (Shake & Vape) (CZ)
Kód: FLAVOR-VINC-MASTER
Nákupem získáte 3 bodů
199 Kč

Nové příchutě VINC vyrobené samotným Opičákem představují poctu českému vapingu. Oblíbené liquidy naší vape komunity konečně k dostání i u nás v podobě Shake and Vape příchutí v 60ml plastové lahvičce pro snadné namíchání. Veškeré ingredience příchutí VINC prošly náročným testováním a splňují veškerá nařízení EU pro jejich prodej!

Samotný název VINC představuje zkratku Vaping Is Not a Crime, v překladu vaping není zločin. Vychutnejte si legendární příchutě AlicePattonStealth či Master Key a ponořte se do světa vyvážených a s láskou vytvořených receptur, které si jednoznačně zamilujete!

  • Doporučené dávkování: stačí dolít bází nebo boosterem

  • Doporučená doba zrání: 7dní

Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít báze a boostery s poměrem VG/PG 70/30.

Kvalita příchutí VINC je daná vstupními surovinami pro výrobu, provedením testů zdravotní nezávadnosti a dodržením standardních výrobních procesů. Samozřejmostí je vypracovány bezpečnostní list pro každou příchuť VINC. Jedná se o původní recepturu oblíbenou mezi vapery, nyní v provedení Shake And Vape. Příchutě jsou připraveny tak, abyste namíchali kvalitní liquid v domácím prostředí a to přímo do zakoupené 60ml lahvičky. Při míchání používejte ochranné pomůcky. Veškerá výroba příchutí VINC probíhá výhradně v České republice a použité suroviny pochází z EU.

Technické parametry
Výrobce Good Liquid
Obsah 10ml
Příchuť sladká

Ostatní také koupili