Příchuť Tropiq Shake & Vape: Rio (Granátové jablko a citrusy) 15ml

Novinka
  • Příchuť Tropiq Shake & Vape: Rio (Granátové jablko a citrusy) 15ml

Dopřejte si tropy! Výrobce Tropiq si pro vás připravil skutečně gurmánský zážitek. V příchuti Rio se ukrývá neodolatelná citrusová směs, které dominuje chuť zralého granátového jablka. Tuto delikátní příchuť si vychutnáte nejlépe v horkých letních dnech, ale okouzlí vás také u šálku dobré kávy, nebo při sledování oblíbeného večerního pořadu v televizi.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Tropiq
Kategorie: Příchutě (aroma)
Kód: FLAVOR-TROPIQ-15-RIO
Nákupem získáte 4 bodů
249 Kč

Pro milovníky ovocných příchutí je připravena nová série aromat typu shake & vape od kanadského výrobce Tropiq. Jedná se o aromata té nejvyšší kvality, která kladou důraz na autentickou chuť ovocných plodů, stejně jako na promyšlené a umně namíchané ovocné směsi, v nichž vynikají všechny ovocné složky. Aromata jsou vyrobena jen těch nejkvalitnějších surovin a díky tomu se můžete připravit na skvělý chuťový zážitek. Příchutě používat v průběhu celého roku a ideální jsou také pro celodenní vaping.

Všechny příchutě Tropiq jsou vyrobeny v Kanadě podle nejpřísnějších hygienických podmínek pro uvedení na trh. Jedná se o aromata typu shake & vape, která jsou dodávána ve velké lahvičce, kterou stačí doplnit základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Příchutě Tropiq se dodávají ve 120 ml lahvičce, ve které se nachází 15 ml příchutě.

Postup přípravy e-liquidu Tropiq

Do 120 ml lahvičky s 15 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

Technické parametry
Obsah 15ml
Výrobce Tropiq

Ostatní také koupili