Příchuť Tropiq Shake & Vape: Holo (Pomeranč, kiwi, jablko, hruška) 15ml

Novinka
  • Příchuť Tropiq Shake & Vape: Holo (Pomeranč, kiwi, jablko, hruška) 15ml

Tento odvážný ovocný mix útočí na vaše chuťové pohárky originálním spojením chutí. Základem je osvěžující chuť oranžového a zralého pomeranče, které sekunduje nakyslé kiwi se svou typickou chutí. V závěru potom ucítíte dotek jablka a hrušky. Příjemně ovocná chuť plná sladkých i nakyslých tónů si vás rozhodně získá.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Tropiq
Kategorie: Příchutě (aroma)
Kód: FLAVOR-TROPIQ-15-HOLO
Nákupem získáte 4 bodů
249 Kč

Pro milovníky ovocných příchutí je připravena nová série aromat typu shake & vape od kanadského výrobce Tropiq. Jedná se o aromata té nejvyšší kvality, která kladou důraz na autentickou chuť ovocných plodů, stejně jako na promyšlené a umně namíchané ovocné směsi, v nichž vynikají všechny ovocné složky. Aromata jsou vyrobena jen těch nejkvalitnějších surovin a díky tomu se můžete připravit na skvělý chuťový zážitek. Příchutě používat v průběhu celého roku a ideální jsou také pro celodenní vaping.

Všechny příchutě Tropiq jsou vyrobeny v Kanadě podle nejpřísnějších hygienických podmínek pro uvedení na trh. Jedná se o aromata typu shake & vape, která jsou dodávána ve velké lahvičce, kterou stačí doplnit základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Příchutě Tropiq se dodávají ve 120 ml lahvičce, ve které se nachází 15 ml příchutě.

Postup přípravy e-liquidu Tropiq

Do 120 ml lahvičky s 15 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

Technické parametry
Obsah 15ml
Výrobce Tropiq

Ostatní také koupili