Příchuť Flavormonks Tobacco Bastards Shake & Vape: No.37 Original 12ml

Po registraci sleva 10%
  • Příchuť Flavormonks Tobacco Bastards Shake & Vape: No.37 Original 12ml

Klasická příchuť tabákových listů s mírným dozvukem opečených ořechů.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Flavormonks
Kategorie: Příchutě Flavormonks Tobacco Bastards (Shake & Vape) (BE)
Kód: FLAVOR-FMON-SVTOB-ORIGINA
Nákupem získáte 3 bodů
199 Kč

Renomovaná společnost Flavormonks pocházející z Belgie si pro vás připravila sérii luxusních prémiových tabákových aromat pro každodenní vapování. Vychutnejte si lahodné tabákové směsi v teple krbového ohně, nebo také kdekoliv jinde. Těšit se můžete na vytříbené a autentické tabákové směsi umně namíchané do podoby příchutí typu shake & vape. Při výrobě je kladen důraz zejména na propracované spojení všech složek a na autentické chuťové podání, které vám efektivně přiblíží zážitek z klasického tabáku.

Všechny příchutě výrobce Flavormonks Tobacco Bastards jsou přísně testovány a vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin potravinářské kvality vyrobených a vypěstovaných na území EU. Prochází přísnou výstupní kontrolou a splňují všechny normy nejen v Belgii, ale rovněž normy EU. Jedná se o aromata shake & vape, která se dodávají ve velké lahvičce, kterou stačí jen dolít základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Ve velké 60 ml lahvičce se nachází 12 ml příchutě.

Postup přípravy e-liquidu Tobacco Bastards

Do 60 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

Technické parametry
Obsah 12ml
Příchuť tabáková

Ostatní také koupili