Příchuť T-Juice: Red Astaire (Osvěžující mix) 30ml

Akce
  • Příchuť T-Juice: Red Astaire (Osvěžující mix) 30ml

Plná chuť červených bobulí spolu s červeným hroznovým vínem zde jen zpovzdálí doplňuje výrazné tóny sladkého eukalyptu, anýzu a mentolu a vytváří tak příchuť, která se vám na dlouho zaryje do chuťových pohárků.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: T-Juice
Kategorie: Příchutě T-Juice (GB)
Kód: FLAVOR-TJUICE-REDASTAIRE3
Nákupem získáte 4 bodů
299 Kč
239 Kč

Konzistence a inovace, to jsou klíčové vlastnosti, na kterých lidé z T-Juice lpějí. Vzhledem k tomu, že sami elektronické cigarety používají, jsou ke svým výrobkům velmi kritičtí a k vám se tak dostane pouze to, s čím jsou sami stoprocentně spokojeni.

Již v roce 2012 se na trhu objevily první T-Juice výrobky, které se nelišily pouze pojmenováním, ale také recepturou. T-Juice jako první použil abstraktní názvy a nedržel se pouze tradičních postupů, díky čemuž jeho příchutě byly, a stále jsou, jedinečné a liší se od ostatní výrobců. T-Juice tak patří mezi světové lídry a pouze v Evropě si jeho příchutě zamilovaly už statisíce.

Pro zajištění stálé a nejvyšší kvality používá T-Juice pro výrobu svých produktů suroviny pouze od těch nejlepších dodavatelů z Evropy a ze Spojených států. Výroba příchutí se pak soustřední ve Velké Británii a podléhá přísné kontrole. Všechny dávky jsou kontrolovány tak, aby splňovaly veškeré potřebné prvky a vy se tak mohli spolehnout, že každá lahvička bude naprosto dokonalá.

Výrobcem doporučená koncentrace: 15%
Doporučená doba zrání: 3-5 dní
Balení: 30ml

Vyrobeno ve Velké Británii.

Technické parametry
Značka T-Juice
Obsah 30ml
Příchuť ovocná

Ostatní také koupili