Příchuť Psycho Bunny: OJ (Pomerančový džus) 10ml

Po registraci sleva 5%
  • Příchuť Psycho Bunny: OJ (Pomerančový džus) 10ml
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Eco Vape
Kategorie: Příchutě Psycho Bunny (GB)
Kód: FLAVOR-PB-OJ
Nákupem získáte 2 bodů
109 Kč

Nakrájejte zralé pomeranče na půlky a vylisujte si chutnou pomerančovou šťávu. Nalijte do sklenice a dozdobte plátky pomeranče. Právě jste získali jednoduchý recept na příjemné osvěžení, ale hlavně na složení tohoto aromatu. OJ je příchuť pro pomerančové nadšence, kteří na toto ovoce nedají dopustit.

Kreativní výrobce prémiových aromat Psycho Bunny pochází z Velké Británie. A právě u nich se rodí jen ty nejkvalitnější ovocné a sladké příchutě pro vaše clearomizéry a e-cigarety. Za výrobou příchutí Psycho Bunny stojí renomovaný britský výrobce ECO VAPE. V edici 10ml aromat Psycho Bunny si s přehledem vybere každý. Lze vybírat z celé řady různých ovocných směsí a kombinací.

Všechny suroviny pro aromata Psycho Bunny pochází z území Velké Británie. Při výrobě je kladen maximální důraz na pečlivé poměry zvolených ingrediencí a na nejpřísnější hygienické normy a předpisy pro uvedení na trh. Příchutě Psycho Bunny jsou k dostání v 10ml lahvičkách s praktickým kapátkem. Jsou vhodné zejména pro tvorbu e-liquidů s vyšším podílem VG a pro nízkoodporové atomizéry.

Doporučené dávkování: 20 - 30 % (podle zvolené báze)

Technické parametry
Výrobce Eco Vape
Obsah 10ml

Ostatní také koupili