Příchuť PJ Empire Slushy Queen Applegizer (Jablko, kiwi a energetický nápoj) 12ml

Po registraci sleva 10%
  • Příchuť PJ Empire Slushy Queen Applegizer (Jablko, kiwi a energetický nápoj) 12ml

Applegizer je naprosto unikátní ovocný mix v kombinaci s energetickým nápojem, ve kterém najdete šťavnaté jablko se zralým kiwi smíchané s energetickým nápojem. To vše dekresleno nepatrným množstvím coolingu pro celkovou harmonii ovocných chutí. Pokud vám předchozí příchutě Slushy Queen nevyhovovaly kvůli výraznému coolingu, Applegizer si jednoznačně zamilujete!

Dostupnost: Skladem
Výrobce: PJ Empire
Kategorie: Příchutě PJ Empire Slushy Queen (Shake & Vape) (AT)
Kód: FLAVOR-PJE-SQ-APPLEGIZER
Nákupem získáte 3 bodů
199 Kč

Renomovaný rakouský výrobce náplní do e-cigaret přichází s kolekcí prémiových příchutí, které rozzáří váš den a zchladí vaše smysly. Unikátní kolekce Slushy Queen obsahuje dohromady sedm příchutí s vytříbeně zvolenou kombinací ovoce, kterému dominuje zejména mango a meloun kantalup. Najdete zde však také raritní složky jako chutný čínský čaj Chai boba, nebo tropické liči. Tyto příchutě jsou vychlazené na nejnižší stupeň pro umocnění prožitku během vapování. O ledové osvěžení se postarala německá společnost Kapka's Flava ve spolupráci s PJ Empire.

Všechny příchutě výrobce PJ Empire jsou vyrobeny s co největší precizností, každá příchuť je nespočetněkrát testována, aby byla její výsledná chuť dovedena k naprosté dokonalosti. Všechny složky těchto příchutí jsou vyrobeny kompletně na území EU jen z nejkvalitnějších dostupných surovin a za použití nejpřísnějších vyhlášek EU. V základním balení najdete 12 ml příchutě v 60ml lahvičce.

Postup přípravy e-liquidu PJ Empire Slushy Queen

Do 60 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 14 dní odležet.

Technické parametry
Výrobce PJ Empire
Obsah 12ml
Příchuť ovocná

Ostatní také koupili