Příchuť Liqua Mix&Go: Tropical Bomb (Tropická směs) 12ml

Po registraci sleva 10%
  • Příchuť Liqua Mix&Go: Tropical Bomb (Tropická směs) 12ml

Příchuť Tropical Bomb ukrývá exotické překvapení ve formě řady různých ovocných plodů, které se harmonicky snoubí v jedinečném a neopakovatelném mixu. To správné osvěžení zažijete jen s touto příchuti!

Dostupnost: Skladem
Výrobce: RITCHY
Kategorie: Příchutě LIQUA Mix&Go (CZ)
Kód: FLAVOR-LIQUA-MAG-TROPICAL
Nákupem získáte 4 bodů
229 Kč

Evropská společnost Liqua přichází s novou kolekcí příchutí Mix&Go! Jedná se o aromata typu shake & vape, stačí je tedy jednoduše dolít bází do velké lahvičky, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Výrobce Liqua si pro vás připravil chutné ovocné směsi, oblíbené ledové příchutě, ale taky sérii famózních tabáků pro běžné kuřáky, ale i pro opravdové fajnšmekry. Všechny příchutě Liqua Mix&Go jsou vyrobeny na území EU a splňují všechna kritéria pro uvedení na trh. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin, které zaručují výborné chuťové podání všech těchto aromat. Jsou dodávány ve velké lahvičce s objemem 70 ml.

Postup přípravy e-liquidu Liqua Mix&Go

Do 70 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Pro zachování kvalitnější a plnější chuti nemusíte doplňovat lahvičku do celkového objemu 70 ml, ale skvěle postačí také 60 ml celkový objem.

Technické parametry
Výrobce RITCHY
Obsah 12ml

Ostatní také koupili