Příchuť Liqua Mix&Go: Strawberry Yogurt (Jahodový jogurt) 12ml

Novinka
  • Příchuť Liqua Mix&Go: Strawberry Yogurt (Jahodový jogurt) 12ml

Chutné jogurtové aroma doplněné směsí zralých rudých jahod. Harmonické spojení chutí utváří grandiózní celek ve formě smetanového jahodového jogurtu, který se doslova rozplývá na jazyku. Vynikající příchuť, která v sobě nese jak osvěžení, tak příjemně sladkou chuť smetany a jogurtu.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: RITCHY
Kategorie: Příchutě LIQUA Mix&Go (CZ)
Kód: FLAVOR-LIQUA-MAG-STRAW
Nákupem získáte 4 bodů
229 Kč

Evropská společnost Liqua přichází s novou kolekcí příchutí Mix&Go! Jedná se o aromata typu shake & vape, stačí je tedy jednoduše dolít bází do velké lahvičky, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání. Výrobce Liqua si pro vás připravil chutné ovocné směsi, oblíbené ledové příchutě, ale taky sérii famózních tabáků pro běžné kuřáky, ale i pro opravdové fajnšmekry. Všechny příchutě Liqua Mix&Go jsou vyrobeny na území EU a splňují všechna kritéria pro uvedení na trh. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin, které zaručují výborné chuťové podání všech těchto aromat. Jsou dodávány ve velké lahvičce s objemem 70 ml.

Postup přípravy e-liquidu Liqua Mix&Go

Do 70 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Pro zachování kvalitnější a plnější chuti nemusíte doplňovat lahvičku do celkového objemu 70 ml, ale skvěle postačí také 60 ml celkový objem.

Technické parametry
Výrobce RITCHY
Obsah 12ml

Ostatní také koupili