Příchuť Adams Vape Shake and Vape: Něco SLADKÝHO 12ml

Po registraci sleva 5%
  • Příchuť Adams Vape Shake and Vape: Něco SLADKÝHO 12ml

Něco sladkýho, výborná volba pro nezapomenutelné chvíle toho nejluxusnějšího mlsání.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Adams vape
Kategorie: Příchutě Adams vape (Shake & Vape) (CZ)
Kód: FLAVOR-ADAM-12-NESL
Nákupem získáte 6 bodů
329 Kč

"Mám chuť na něco dobrýho, co mi doporučíte?" To je velmi častý požadavek a dotaz našich zákazníků. Kterou příchuť si zvolit, když máte chuť třeba na něco sladkýho? V Adam's Vape vaše přání konečně vyslyšeli a připravili si novou sérii s názvem Mlsná řada. V té se představí výběr všech druhů příchutí, z nichž si vybere každý přesně podle toho, na co má zrovna chuť. Okouzlující chutě vytvořené osvědčenými profíky z týmu Adam's Vape už na vás čekají.

Příchutě Adam's vape jsou vyráběny čistě na území České republiky a prochází všemi potřebnými kontrolami pro uvedení na mezinárodní trh. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin na trhu a prochází celou řadou testů. Jedná se o příchutě typu shake & vape, můžete je tedy vapovat ihned po dolití báze bez potřeby dalšího zrání. Výrobce potom doporučuje nechat namíchané příchutě 5 - 7 dní odležet pro zvýraznění chuti všech použitých surovin. Příchutě Adam's vape jsou dodávány ve velkých 60 ml Chubby Gorilla lahvičkách s 12 ml příchutě.

Postup přípravy e-liquidu Adam's Vape Mlsná řada S&V

Do 60 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Příchutě skvěle chutnají s bázemi s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Doporučená doba zrání pro výraznou chuť u příchutě Něco sladkýho činí 7 dní.

Technické parametry
Obsah 12ml
Příchuť sladká

Ostatní také koupili