Liquid Juice Sauz SALT Cherry Cola 10ml - 10mg

Po registraci sleva 10%
  • Liquid Juice Sauz SALT Cherry Cola 10ml - 10mg
  • Liquid Juice Sauz SALT Cherry Cola 10ml - 10mg

Kola s třešněmi.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Juice Sauz LTD
Kategorie: E-liquidy s nikotinovou solí Juice Sauz SALT
Kód: LIQ-SALT-10-CHERRYCOLA
Nákupem získáte 2 bodů
125 Kč

Britský výrobce Juice Sauz LTD. má dlouholeté zkušenosti s výrobou liquidů, a díky tomu jejich liquidy Salt patří mezi ty nejlepší liquidy s nikotinovou solí na současném trhu. Liquidy SALT se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech a díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie.

Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce, jako u klasického kouření (MTL).  I když se jedná o liquidy s obsahem nikotinu 10mg, tak uspokojí celou škálu uživatelů, kteří u běžných liquidů používají různé intenzity nikotinu, a to právě díky nikotinové soli, která umožňuje hladký potah bez dráždivých pocitů a vnímání intenzity nikotinu je odlišné, než u běžných liquidů.

Tyto liquidy jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).  Poměr VG a PG je u těchto liquidů 50/50.

Liquidy jsou kompletně vyráběny ve Velké Británii.

Technické parametry
Značka Juice Sauz LTD
Intenzita nikotinu 10 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 50VG / 50PG
Příchuť sladká

Ostatní také koupili