Liquid Emporio Salt: Red Baron (Rybíz, lesní plody a lékořice) 10ml - 12mg

Po registraci sleva 10%
  • Liquid Emporio Salt: Red Baron (Rybíz, lesní plody a lékořice) 10ml - 12mg

Red Baron přináší naprosto strhující kombinaci červeného a černého rybízu se směsí z lesního ovoce a trochou lékořice v samotném závěru. Příchuť je příjemně sladká a originální, zaručeně vykouzlí úsměv na vaší tváři.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Imperia Bios' s.r.o.
Kategorie: AKCE -10% NA E-LIQUIDY
Kód: LIQ-EM-LS-RDBARON-12
Nákupem získáte 1 bodů
99 Kč

Zbrusu nová kolekce náplní Emporio Salt láká na výtečné tabákové směsi, ale také na jedinečné ovocné náplně pro každodenní vaping. Jedná se o kvalitní české příchutě renomovaného výrobce, který již v minulosti představil sérii skvělých samostatných příchutí a řadu e-liquidů Emporio. Nové náplně Emporio Salt obsahují stále více oblíbenou nikotinovou sůl, která se rychleji vstřebává a nevyvolává dráždivý pocit v krku. Díky tomu je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech. Tím se výrazně prodlouží životnost žhavících hlav, šetří se kapacita baterie a v neposlední řadě také spotřeba samotné náplně.

E-liquidy Emporio Salt obsahují 50% propylenglykolu a 50% glycerolu. Díky tomu jsou vhodné do všech typů elektronických cigaret a produkují dostatečné množství páry. Nikotinová sůl je rovněž ideální pro čím dál více oblíbené POD systémy, které jsou sice kompaktní, ale nabízí pouze omezené možnosti kapacity baterie nebo menší objem zásobníku pro náplň. Při použití s nikotinovou solí se spotřeby výrazně sníží a kompaktní elektronická cigareta tak rázem nabídne obdobnou výdrž jako větší modely při použití s běžnými e-liquidy.

Náš tip: Náplň s nikotinovou solí s koncentrací 20mg je pocitově podobná klasickému e-liquidu s koncentrací 6mg. Při používání této náplně proto doporučujeme snížit spotřebu přibližně na čtvrtinu.

Technické parametry
Výrobce Boudoir Samadhi s.r.o.
Síla (obsah nikotinu) 12 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 50VG / 50PG

Ostatní také koupili