Liquid Dinner Lady Nic SALT Grape Star 10ml - 20mg

Novinka
  • Liquid Dinner Lady Nic SALT Grape Star 10ml - 20mg
  • Liquid Dinner Lady Nic SALT Grape Star 10ml - 20mg

Kombinace černých a červených hroznů, anýzu a skvělého cooladového konce.

Dostupnost: Externí sklad (24h - 48h)
Výrobce: Dinner Lady
Kategorie: E-liquidy s nikotinovou solí Dinner Lady
Kód: LIQ-DL-20-GRAPESTAR
Nákupem získáte 3 bodů
159 Kč

Pokud milujete ovocné příchutě, ale rádi si je trošku okořeníte, bude následující náplň přesně pro vás. Sladkou chuť čerstvého hroznového vína totiž doplní aromatický mentol a mrazivá koolada. Příchuť je mimořádně svěží, šťavnatá a chladivě štiplavá.

Bohatá nabídka příchutí, prémiová kvalita a okouzlující kombinace ingrediencí. Britský výrobce Dinner Lady útočí na chuťové pohárky vaperů již od roku 2016, kdy započal svou cestu první příchutí Lemon Tart. Od té doby se popularita značky postupně rozšířila po celém světě a dokázala oslovit miliony vaperů ze všech koutů planety. V sérii salt nikotinových e-liquidů Dinner Lady Salt se výrobce zaměřil na MTLkaře, kteří hledají harmonickou kombinaci výrazného hitu a výjimečné chuti. Celá řada nabídne desítky různorodých příchutí, mezi nimiž nechybí ovoce, dezerty a ani tabák.

Výhodou e-liquidů Dinner Lady s obsahem nikotinové soli je absence dráždivého pocitu v krku během vapování a rychlejší vstřebávání do organismu. Díky těmto prvkům je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech. Díky tomu výrazně prodlužujete životnost žhavících hlav, šetříte kapacitu baterie a také spotřebu samotné náplně.

E-liquidy Dinner Lady obsahují 50% propylenglykolu a 50% glycerolu. Díky tomu jsou vhodné do všech typů elektronických cigaret a produkují dostatečné množství páry. Nikotinová sůl je rovněž ideální pro populární POD systémy e-cigaret, které jsou sice kompaktní, ale nabízí pouze omezené možnosti kapacity baterie nebo menší objem zásobníku pro náplň. Při použití s nikotinovou solí se spotřeba výrazně sníží a kompaktní elektronická cigareta tak rázem nabídne obdobnou výdrž jako větší modely při použití s běžnými e-liquidy.

Objem lahvičky: 10ml

Složení: propylenglykol, rostlinný glycerol, nikotinová sůl, aroma

Technické parametry
Intenzita nikotinu 20 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 50VG / 50PG
Příchuť ovocná; chladivá

Ostatní také koupili