Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá

  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá
  • Kangertech Uboat Starter Kit 550mAh - Černá

POD e-cigaretka s automatickou baterií bez tlačítka a odporem cartridge 1.5ohm pro klasický vaping pusa-plíce (MTL). Kapacita 550mAh, objem 2ml.

Dostupnost: Dočasně nedostupný
Výrobce: Kangertech
Kategorie: Elektronická cigareta Kangertech UBOAT
Kód: CIG-KAN-UBOAT-550-BK
Nákupem získáte 7 bodů
369 Kč

Kangertech Uboat Starter Kit je nová startovací sada baterie a cartridge pro začínající vapery a e-kuřáky, kteří očekávají kompaktní rozměry, pohodlný a snadný provoz a vynikající podání chuti. Uboat se stává synonymem kompaktnosti. Díky rozměrům 99 x 22 x 15 mm se jedná o velice skladný model, který schováte do kapsy, nebo tašky, nikde tak nebude na obtíž. V dlani se drží velice příjemně díky ergonomické zaoblené konstrukci. Rozměrově se navíc velice přibližuje klasické cigaretě, pokud tedy hledáte vhodnou alternativu klasického kouření, právě jste ji objevili.

Samotná baterie nabídne kapacitu 550 mAh, která v klidu vystačí na několikahodinový provoz. Spotřeba baterie je velice individuální a záleží na míře používání a potahování. Samotná baterie je vybavena bezpečnostními ochranami, které zaručí bezpečný a poklidný vaping. Pro dobíjení naleznete v základním balení speciální nabíjecí stanici. Tu připojíte k baterii a druhý konec propojíte s vaším počítačem, nebo adaptérem do sítě na 220 V. Zajímavostí je, že tato stanice dokáže dobít baterii do plné kapacity do cca 30 minut. Během chvilky tedy budete mít dobito a můžete se opět pustit do vapování.

Startovací sada se skládá z baterie Uboat a cartridge Uboat, která slouží jako zásobník pro náplň, ale také pro odpařování e-liquidu. Ve spodní části cartridge se nachází speciální záslepka, po jejímž odebrání objevíte slot pro plnění e-liquidu. Do tanku je možné doplnit až 2 ml e-liquidu. Poté záslepku vraťte na své místo a můžete začít používat. Kangertech Uboat disponuje automatickým systémem žhavení. Pro zahájení potahu tak stačí přiložit ústa k náustku a potáhnout. E-cigareta automaticky detekuje potah a zahájí žhavení. E-liquid se odpařuje pomocí zabudovaného žhavícího tělíska v cartridge. To je doplněno speciální keramickou vložkou pro ještě lepší podání chuti. Keramika nahrazuje klasickou vatu, protože nemá tendenci připalovat se a dodává celkově lépe prokreslenou chuť. Kangertech Uboat je ideální volbou pro začátečníky v oblasti elektronických cigaret, jež hledají bezproblémový chod a jednoduché ovládání.

Kompaktní rozměry

Kangertech Uboat je synonymem pro kompaktnost. Tento model elektronické cigarety nabídne celkovou délku pouze 99 mm. Průměr potom nabídne rozměry 22 x 15 mm. Skvěle padne do každé ruky a dodá vám stejný požitek, jako klasická cigareta.

Automatické potahování

Automatická detekce potahu sepne žhavení ve chvíli, kdy přiložíte ústa k náustku a potáhnete. Senzor detekuje proudění vzduchu a sám zahájí žhavení. Nemusíte se tedy starat o spínací tlačítko, žádné tu nenajdete. Automatický potah je velice komfortní a pohodlnou záležitostí.

Cartridge s keramikou

Speciální cartridge slouží jako zásobník pro e-liquid, ale také pro výrobu výsledné páry. V jádru cartridge se nachází speciální spirálka s keramikou, která dodá naprosto vynikající chuť vašim e-liquidům. Keramika nezkresluje chuť a nemá tendenci připalovat se jako klasická vata. Odpor integrovaného tělíska v cartridgi je 1,5 ohm.

Dobíjení

Model Uboat je v základní výbavě opatřen dobíjecí stanicí. Pomocí tohoto adaptéru propojíte vaši e-cigaretu s počítačem, nebo adaptérem do sítě.

Pohodlné plnění

Pro doplnění do 2 ml zásobníku cartridge stačí otočit cartridge vzhůru nohama, vyjmout pojistku a doplnit potřebné množství e-liquidu. Poté je důležité uzávěr pro plnění opět uzavřít. Plnění je velice snadné a hravě si s ním poradí naprosto každý.

Kapacita baterie 550mAh

Baterie nabídne kapacitu 550 mAh. Hodí se tak jako alternativa klasických cigaret, výdrž je odhadována na několik hodin podle míry používání.

Obsah balení a parametry

1x baterie Kangertech Uboat
1x cartridge Kangertech Uboat
1x nabíjecí stanice Kangertech Uboat
1x uživatelský manuál

Baterie Uboat: Rozměry: 22mm x 61mm x 15mm
Kapacita baterie: 550mAh
Výstupní napětí: 3,7 V
Podporovaný odpor: ≥ 1,5Ω
Nabíjení: speciální dobíjecí stanice DC 5V / 200mA
Cartridge Uboat: Rozměry: 22mm x 38mm x 15mm
Objem: 2ml
Spirálka: s keramikou 1,5Ω
Plnění: spodní

Technické parametry
Výrobce Kangertech
Kapacita baterie 550mAh
Způsob použití MTL
Barva Černá / Black
Obsah 2ml

Ostatní také koupili