Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá

  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
  • Innokin Kroma-R 80W Mód - Černá
Dostupnost: Dočasně nedostupný
Výrobce: Innokin
Kategorie: BOX mody Innokin Kroma-R
Kód: GRIP-INNOKIN-R-E-BK
Nákupem získáte 17 bodů
895 Kč

Innokin přichází s výborným modem na vyměnitelnou baterie, který je ideální pro tanky o průměru 24-26mm. Kroma R mod ke svému chodu využívá jednu baterii typu 18650 (není součástí balení). S ní je pak schopen s vhodným tankem dosáhnout až na 80W. Přímo v modu lze baterii také nabít prostřednictvím micro USB portu, a to až 2A. Tělo modu vyrobené z kvalitní zinkové slitiny je vybaveno barevným OLED displejem pro snadné ovládání a nastavení všech dostupných funkcí.

Innokin Kroma R mod je vybaven hned několika režimy, se kterými dovedete svůj požitek z vapování k dokonalosti. Chybět nemůže klasický režim nastavení výkonu, stejně jako nastavení napětí, oba tyto režimy jsou navíc doplněny o možnost předžhavení pro rychlejší náběh spirálky. Pro hračičky je tu režim nastavení křivky žhavení a v neposlední řadě mezi režimy najdete i Bypass, který simuluje mechanický mod. Nastavit lze také maximální délku potahu, po které mod přestane žhavit spirálku nebo dobu, po kterou zůstane svítit displej. To vše je dostupné přes intuitivní a přehledné uživatelské prostředí a menu systém.

Baterie

Pro Kroma R mod budete potřebovat jednu baterii typu 18650 (není součástí balení). Ta je schopna dodat nejen potřebný výkon pro vhodný tank, ale také dlouhou výdrž na jedno nabití. Baterii navíc snadno a rychle nabijete pomocí micro USB portu.


Ovládání

Kroma R mod je vybaven barevným displejem pro jednoduché ovládání a nastavení. Dostupných je hned několik režimů včetně předžhavení, nastavení vlastní křivky žhavení i přímého výstupního napětí v podobě Bypass režimu.

Obsah balení a parametry

1x Kroma R mod
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 85mm x 40mm x 26mm
Nastavitelný výkon: 6W-80W
Nastavitelné napětí: 1V-7,5V
Podporované režimy: VW/VV/Křivka/Bypass
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3,5Ω
Baterie: 1x 18650 (alespoň 20A) – není součástí balení
Výstupní proud: max. 30A
Nabíjení: micro USB port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: zinková slitina

Technické parametry
Výrobce Innokin
Barva Černá / Black
Typ baterie 18650

Ostatní také koupili