IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal

  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
  • IJOY Combo RDTA 2 clearomizér 6,5ml - Gun Metal
Dostupnost: Externí sklad (24h - 48h)
Výrobce: IJOY
Kategorie: DL RTA / RDTA
Kód: SN-ND-2433
Nákupem získáte 17 bodů
879 Kč

IJOY Combo RDTA 2 je druhou generací skvělých RDTA atomizérů od společnosti IJOY. Dostál samozřejmě hned několika změnám. K dostání jsou navíc nově také vynikající a stylová barevná provedení.

Clearomizér IJOY Combo RDTA 2 v první řadě nabídne obrovskou kapacitu e-liquidu. Do spodní části, ve které se nachází zásobník na e-liquid, lze dolít až 6,5 ml e-liquidu. Tato obří kapacita zajistí méně časté doplňování i v případě používání tanku pro přímé potahování. Při přímém potahování dochází k rychlejšímu úbytku e-liquidu. S tímto objemem se ale nemusíte bát ani toho. V případě nutnosti si navíc tank můžete kdykoliv doplnit e-liquidem díky pohodlnému bočnímu plnění, které znáte z první verze.

Pro co nejlepší podání chuti zde nechybí opět přímý ofuk spirálek díky bočním přívodům vzduchu. Zároveň s tím se také bude e-liquid odpařovat rovnoměrně a okamžitě, čímž dodá ještě lepší chuť. Pro dosažení maximálního požitku z vapingu je RDTA 2 opatřen ve vrchní části novým a širokým náustkem z polyéterimidu. Ten se postará o perfektní izolaci tepla a nezkreslenou chuť.

V samotném jádru clearomizéru naleznete novou dvousloupkovou základnu IJOY IMC-10, která je speciálně navržena pro montáž co nejsilnějších drátů. Lze si samozřejmě namontovat spirálky z libovolně silných drátů, ale díky širokým kontaktům nebudete mít problém ani s uchycením opravdu silných a několikrát omotaných drátů. Díky nové konstrukci je tu navíc ještě více místa pro instalaci vaší vaty. Díky široké nabídce společnosti IJOY existuje dalších devět typů základen plně kompatibilních s tímto clearomizérem. Všechny se dají pořídit jako náhradní díl, nejsou však součástí standardního balení.

Jak již bylo zmíněno, IJOY si tentokrát velice vyhrál s barevnými provedeními tanku. Celé tělo se je vyrobeno z nerezové oceli a pyrexového skla, speciální barevný postřik navíc dodává clearomizéru skutečně luxusní vzhled, se kterým neuniknete pozornosti.

Konstrukce

Kvalitní materiál, precizní výrobce a jednoduchý design. Combo RDTA 2 je radost používat. Snadno jej rozeberete, vyčistíte a opět složíte.

Základna

Nová IMC-10 základna nevyžaduje žádný nástroj pro povolení kontaktů. Díky své šířce vám dovolí použití širokých clapton spirálek.

Vyměnitelná základna

Pokud vám IMC-10 základna nevyhovuje, je možné si z bohaté nabídky vybrat jinou.

Plnění

Pro naplnění tank s kapacitou až 6,5ml stačí vysunout horní tělo atomizéru a do bočního otvoru nalít svůj e-liquid.

Obsah balení a parametry

1x IJOY Combo RDTA 2 (včetně IMC-10)
1x žhavící hlava IMC-Coil3 0,15Ω (50W-100W)
1x náhradní skleněné tělo
1x silikonový blok pro jednu spirálku
1x šroubovák
Náhradní součástky

Rozměry: 53mm x 25mm
Objem: 6,5ml
Spirálky: Jedna i dvě
Přívod vzduchu: Boční
Závit: 510
Náustek: 810 (Goon), Ultem, adaptér pro 510

Technické parametry
Výrobce IJOY
Způsob použití DL
Barva Gun Metal
Obsah 6,5ml
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.

Ostatní také koupili