GeekVape Zeus RTA Clearomizér 4ml - Černá

  • GeekVape Zeus RTA Clearomizér 4ml - Černá

Motací tank GeekVape Zeus RTA

Dostupnost: Skladem
Výrobce: GeekVape
Kategorie: DL RTA (Rebuildable Tank Atomizer) / RDTA (Rebuildable Dripping Tank Atomizers)
Kód: CLEAR-GEEK-ZEUS-BK
Nákupem získáte 15 bodů
789 Kč

GeekVape Zeus RTA je tankový atomizér s precizně zpracovanou konstrukcí a solidním objemem na e-liquid. S rozměry 38mm x 25mm se s ním budete skvěle vyjímat. Opět přichází na scénu kvalitní použité materiály ve spojení s bezchybnou konstrukcí a designem, přičemž firma GeekVape zachovává také 100% funkčnost, která vás jistě ohromí.

V těle se nachází základna pro jednu spirálku. Ta je vyrobena z nerezové oceli a ve spojení se spirálkou dodá vždy bleskurychlé nažhavení a díky tomu také vynikající chuť. Pro dosažení ještě lepší chuti je opatřen celý clearomizér vrchním přísunem vzduchu. Ten se při potahu dostává do spodní části a poté ofoukne spirálku, která vypouští páru okamžitě směrem nahoru. Tento bezchybně navržený 3D systém proudění vzduchu vždy zaručí vynikající chuť.

Ve vrchní části se nachází 810 široký náustek, který lze nahradit za standardní 510 náustek díky přiloženému adaptéru. Sami si tak zvolte, co vám při potahu více vyhovuje. GeekVape Zeus je vynikající "leakproof" atomizér zabraňující protékání e-liquidu ve spodní části. Jeho stylově zpracovaná konstrukce se rychle stane ozdobou vašeho modu a vy si ho jednoznačně zamilujete.

Konstrukce

Konstrukce prvotřídní kvality zamezuje díky hornímu přívodu vzduchu protečení e-liquidu.

Základna

Inovativně řešená základna pro jednu velkou spirálku má boční panely, kterými je přiváděn vzduchu z boku, ale také spodem.

Přívod vzduchu

Praktické umístění v horní části zamezuje protečení. Snadno si nastavíte přesně takovou volnost potahu, jaká vám vyhovuje nejvíce.

Plnění

Horní plnění bez šroubování. Speciálním uzavíracím mechanismem Zeus RTA stačí pootočit a horní část tanku jednoduše z tanku sundáte.

Obsah balení a parametry

1x Zeus RTA
1x inbus
1x náhradní skleněné tělo
1x 510 náustek
1x adaptér pro 510 náustek
1x 810 náustek
2x spirálka
Náhradní součástky

Rozměry: 38mm x 25mm
Objem: 4ml
Spirálky: Jedna
Závit: 510
Náustek: Vlastní, 810 (Goon), 510 s adaptérem, Delrin

Technické parametry
Značka GeekVape
Počet spirálek SingleCoil
Způsob použití DL
Barva Černá / Black
Obsah 4ml
Průměr clearomizéru 25mm
Přívod vzduchu Horní
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.

Ostatní také koupili