GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná

 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná
 • GeekVape Z RDA atomizér - Stříbrná

GeekVape Z RDA atomizér - Inovativní  vrchní airflow, základna pro dvě spirálky, kompatibilní se squonky.

Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: GeekVape
Kategorie: BF RDA (squonk) atomizéry
Kód: V-SN-ND-4305
Nákupem získáte 9 bodů
499 Kč
GeekVape Z RDA je prvotřídně zpracovaný dokapávací atomizér od výrobce GeekVape. Nabídne robustní a bytelné designové zpracování, minimalistický design a řadu užitečných prvků pro zisk co nejlepší možné chuti a pro snadnou obsluhu vhodnou také pro začátečníky. Kvalitně zpracovaný atomizér nabídne precizně navrženou konstrukci a praktické rozměry, které činí jen 33,7 x 25 mm. Díky závitu 510 ve spodní části je kompatibilní s drtivou většinou modů na trhu. Tuto kompatibilitu však ještě rozšiřuje díky vyměnitelnému centrpinu. Přímo v závitu najdete dutý BF pin pro doplňování atomizéru z lahvičky ve squonk modu. Atomizér tak podporuje také populární squonkování.

Uvnitř těla se nachází GTA základna, kterou tvoří dva protilehlé sloupky. Do této základny je možné instalovat dvě spirálky dle vlastního výběru. Základna nabídne také dostatek prostoru pro zastřižení spirálek a důkladné usazení celého buildu. S instalací si poradí také začátečníci v oblasti DIY vapingu. Skvělým prvkem je potom přítomnost vrchního systému airflow. Díky tomu je zaručena kvalitnější chuť a efektivnější proudění vzduchu v atomizéru. Zároveň tento systém eliminuje možné protékání, ale také do velké míry zamezuje možnému vyprskávání během potahu. Vnitřní konstrukce atomizéru během používání rovněž snižuje hlučnost celého atomizéru. GeekVape Z RDA je ve všech směrech podařeným dokapávacím atomizérem pro přímé potahování do plic a pro každodenní využívání.

Obsah balení a parametry

1x RDA atomizér GeekVape Z
1x náustek s uchycením typu 810
1x multifunkční šroubováček
1x trn pro zarovnání spirálek
4x předmotaná clapton spirálka
4x proužek vaty Feather Cotton
1x sada náhradních šroubků a těsnění

Obsah balení a parametry mohou být upřesněny.

Délka: 33,7mm
Průměr: 25mm
Plnění: RDA systém
Airflow: vrchní
Závit: 510 + BF pin
Typ uchycení náustku: 810

Jednoduchá montáž spirálek

V jádru atomizéru se nachází dva praktické sloupky, do nichž je možné nainstalovat dvě spirálky dle vlastního výběru. Pečlivě navržená konstrukce základny umožňuje také pohodlné zastřižení nožiček při instalaci. Díky tomu si s instalací poradí jakýkoliv vaper a celý proces zabere jen několik málo minut.

Kvalitní zpracování

GeekVape Z RDA je kvalitně zpracovaný atomizér s kovovým tělem a bytelnou konstrukcí. Jeho rozměry činí jen 33,7 x 25 mm. Ve spodní části se nachází závit typu 510 pro kompatibilitu s většinou modů na trhu. Díky svému minimalistickému designu a neutrálnímu barevnému zpracování bude esteticky ladit s jakýmkoliv modem.

Mimořádná chuť

Výrobce GeekVape klade důraz na vynikající podání chuti u všech svých atomizérů. Nejinak tomu je i  v případě GeekVape Z RDA. Těšit se můžete na plnou a prokreslenou chuť jakéhokoliv e-liquidu. Díky tomu se atomizér skvěle hodí například na ochutnávky nových příchutí. Skvěle z něj chutnají tabákovky, ovocné příchutě, ale také dezertové příchutě, nebo nápoje.

Podpora squonk modů

Závit ve spodní části disponuje odnímatelným pozlaceným centrpinem. V balení se nachází dutý BF pin, který umožňuje použití na squonk mody. Skrz centrpin následně dopravuje e-liquid do atomizéru ze squonkovací lahvičky v modu. Konstrukčně si atomizér rozumí s kterýmkoliv squonk modem se závitem 510 a dostatkem prostoru pro osazení.

Vrchní systém airflow

Převratnou novinkou tohoto dokapávacího atomizéru je přítomnost vrchního systému airflow. Díky tomu dochází k lepší cirkulaci vzduchu uvnitř atomizéru pro zisk ještě lepší chuti. Tento systém rovněž eliminuje protékání a případně také do značné míry zamezuje vyprskávání. Otáčením vrchního kroužku tento přísun vzduchu regulujete.

Technické parametry
Počet spirálek DualCoil
Způsob použití DL
Barva Stříbrná / Silver
Průměr clearomizéru 25mm
Přívod vzduchu Horní

Ostatní také koupili