Fuuster 20mg/ml - Booster báze - 60PG/40VG - 10ml

Akce
Výprodej
Po expiraci
  • Fuuster 20mg/ml - Booster báze - 60PG/40VG - 10ml
Dostupnost: Skladem
Výrobce: The Fuu
Kategorie: Boostery
Kód: 8092
79 Kč
39 Kč

Nearomatizovaná báze s vysokým obsahem nikotinu pro domácí výrobu e-liquidů.

Jedná se o 10ml bázi s koncentrací nikotinu 20mg/ml. Slouží pro míchání s bez nikotinovou bází k dosažení požadované koncentrace.

Fuuster báze obsahuje propylen glykol a rostlinný glycerol farmaceutické kvality původem z Francie. Dále pak přírodní nikotin původem z Francie a Indie. V bázi se nenachází žádná další aditiva jako voda nebo alkohol.

Díky svému složení je vhodná i pro menší clearomizéry a tanky, které pro správnou distribuci e-liquidu k vatě a žhavící spirálce potřebují řidší náplň. Vhodnější je pro atomizéry s menšími přívody e-liquidu a ty, které pracují na nižší výkony.

Toto není hotový e-liquid, ale pouze báze. Pro vytvoření e-liquidu budete ještě potřebovat některou z čistých příchutí, která se s touto bází smíchá. Kvůli vysokému obsahu nikotinu ideálně nařeďte s bází bez nikotinu pro dosažení požadované koncentrace.

Báze The Fuu jsou připraveny pouze z těch nejlepších ingrediencí, které společně se všemi výrobními postupy a procesy splňují veškeré evropské standardy a nařízení. Rostlinný glycerin a propylen glykol jsou čistě francouzského původu.

Parametry:
Poměr: 58%PG / 40%VG / 2% nikotin

Vyrobeno ve Francii.

Technické parametry
Značka The Fuu
Intenzita nikotinu 20 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 40VG / 60PG

Ostatní také koupili