E-liquid IVG Salt 10ml / 20mg: Strawberry Watermelon Chew (Jahodovo-melounová žvýkačka)

Po registraci sleva 10%
  • E-liquid IVG Salt 10ml / 20mg: Strawberry Watermelon Chew (Jahodovo-melounová žvýkačka)

Jahodovo-melounová žvýkačka

Dostupnost: Skladem
Výrobce: I VG
Kategorie: E-liquidy s nikotinovou solí IVG
Kód: LIQ-IVG-SALT-STRAWW-20
Nákupem získáte 2 bodů
149 Kč
Netradiční spojení chutí na vás čeká v e-liquidu Strawberry Watermelon Chew. Příchuť totiž geniálně kombinuje chuť zralých červených jahod, šťavnatého a svěžího vodního melounu a sladké ovocné žvýkačky. Všechny tóny jsou v e-liquidu brilantně vykresleny a její chuť ve vás zanechá hluboký dojem už při pouhém otevření lahvičky.
 

 
Populární britský výrobce IVG se nejprve představil se sérií lahodných příchutí pro vlastní míchání. Nyní však uvádí na trh také kolekci hotových e-liquidů s nikotinovou solí. Série IVG Salt nabídne velké množství chutných e-liquidů pro každodenní vapování. Na své si přijdou zejména milovníci ovoce a sladkých dezertů. V sérii však také najdete jedinečné žvýkačkové a nápojové mixy pro opravdový požitek z vapování. Nespornou výhodou náplní s obsahem nikotinové soli je absence dráždivého pocitu v krku během vapování a rychlejší vstřebávání. Díky těmto prvkům je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech. Díky tomu výrazně prodlužujete životnost žhavících hlav, šetříte kapacitu baterie a také spotřebu samotné náplně.
 
E-liquidy IVG Salt obsahují 50% propylenglykolu a 50% glycerolu. Díky tomu jsou vhodné do všech typů elektronických cigaret a produkují dostatečné množství páry. Nikotinová sůl je rovněž ideální pro čím dál více oblíbené POD systémy, které jsou sice kompaktní, ale nabízí pouze omezené možnosti kapacity baterie nebo menší objem zásobníku pro náplň. Při použití s nikotinovou solí se spotřeby výrazně sníží a kompaktní elektronická cigareta tak rázem nabídne obdobnou výdrž jako větší modely při použití s běžnými e-liquidy.
 
Náš tip: Náplň s nikotinovou solí s koncentrací 20mg je pocitově podobná klasickému e-liquidu s koncentrací 6mg. Při používání této náplně proto doporučujeme snížit spotřebu přibližně na čtvrtinu.
 
Objem lahvičky: 10ml
Výrobce: IVG E-Liquids (Velká Británie)
Technické parametry
Intenzita nikotinu 20 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 50VG / 50PG
Příchuť sladká; ovocná

Ostatní také koupili