E-liquid Emporio High VG 10ml / 1,5mg: Jahoda

Po registraci sleva 10%
  • E-liquid Emporio High VG 10ml / 1,5mg: Jahoda

Představte si chuť zralých lesních jahod, doplněnou lehkým chladivým dotekem. Přesně taková je jahoda Emporio. Budete ji milovat.

Dostupnost: Dočasně nedostupný
Výrobce: Emporio
Kategorie: E-liquidy Emporio High VG
Kód: LIQ-EM-HG-STRAW-15
Nákupem získáte 1 bodů
89 Kč

Populární tuzemský výrobce Imperia přichází s novou řadou hotových e-liquidů Emporio High VG, která je vhodná zejména pro nízkoodporové atomizéry a e-cigarety pro přímé potahování do plic (DL). V řadě Emporio High VG se můžete těšit na oblíbené ovocné a sladké náplně, které se řadí k tomu nejlepšímu z dílny výrobce Imperia.

Kvalita e-liquidů Emporio je dána vstupními surovinami pro výrobu, dodržením standardních výrobních procesů podle ISO 9001 a v neposlední řadě i správným technologickým postupem při výrobě. Všechny e-liquidy procházejí procesem zrání, který trvá 3 až 40 dnů podle typu produktu. Výrobky jsou testované podle francouzské normy AFNOR: NF ISO 4387, XP D90-300-2 a XP D90-300-3.

E-liquidy Emporio High VG obsahují 70% glycerolu (VG) a 30% propylenglykolu (PG). Díky tomuto poměru základu produkují velké množství páry. K dispozici jsou ve verzi bez nikotinu nebo s koncentrací 1,5mg, 3mg a 6mg.

Technické parametry
Značka Imperia Bios' s.r.o.
Intenzita nikotinu 1,5 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 70VG / 30PG
Příchuť ovocná

Ostatní také koupili