Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá

Novinka
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
  • Dovpo Blotto Mini RTA clearomizer - Modrá
Dostupnost: Externí sklad (24h - 48h)
Výrobce: Dovpo
Kategorie: DL RTA / RDTA
Kód: CLEAR-DOVPO-BLOTTO-M-BU
Nákupem získáte 17 bodů
895 Kč

Dovpo Blotto Mini RTA je menším sourozencem populárního DL atomizéru Blotto RTA. Těšit se můžete na všechny výhody z původní verze, atomizér však přináší kompaktnější rozměry, díky čemuž je kompatibilní s širší nabídkou modů na trhu. Samotná délka atomizéru činí 44mm a průměr se zastavil na 23,3mm. Tyto kompaktní rozměry také doplňuje závit typu 510 ve spodní části, který výslednou kompatibilitu s většinou modů jen umocňuje. Do tanku potom doplníte 2 ml e-liquidu v základní konfiguraci. Objem si však můžete snadno navýšit díky přítomnosti vybouleného pyrexového těla v balení. Mezi náhradními díly najdete dvě náhradní těla, první je pyrexové, druhé potom ultemové. Obě tato těla nabídnou shodný objem 4ml. S touto kapacitou si atomizér bez problému poradí s mnohahodinovým provozem bez potřeby dalšího plnění.

Atomizér Blotto Mini RTA disponuje vrchním systémem plnění. Celý tank tak doplníte během pár vteřin. Uvnitř atomizéru se nachází praktická základna, kterou je možné osadit jednou, nebo dvěma spirálkami dle vlastního výběru. Základna je nesmírně intuitivní a umožní pohodlnou a rychlou instalaci spirálek také začátečníkům v oblasti DIY atomizérů. Pro snazší zastřižení spirálek najdete v balení také praktický nástroj, který zároveň slouží jako otvírák lahviček typu shake & vape. O perfektní produkci páry a vynikající chuťové podání se postará inovativní 242° airflow systém, který najdete ve spodní části atomizéru. Tento systém je tvořen celou řadou menších otvorů pro optimální nastavení vstupu vzduchu do atomizéru. Dovpo Blotto Mini RTA je prvotřídní DL atomizér, který cílí na náročné uživatele, ale také na začátečníky, kteří hledají funkční a stylový atomizér.

Kompaktní zpracování

Dovpo Blotto Mini RTA přináší menší rozměry, než větší verze Blotto RTA. Průměr atomizéru s výchozím 2 ml sklem se zastavil na 23,3 mm, délka celého atomizéru potom činí krásných 44 mm. Díky těmto rozměrům se tak hodí na většinu modů na trhu. Tuto kompatibilitu umocňuje přítomnost závitu 510 ve spodní části atomizéru.


Navýšení objemu

Základní objem tanku u atomizéru Blotto Mini činí 2ml. Tento objem si však můžete pohodlně navýšit. V základním balení totiž najdete také vyboulené pyrexové tělo s objemem až 4ml. K dispozici je potom také druhé tělo, tentokrát ultemové. Toto ultemové tělo nabízí rovněž objem 4ml. Možnosti jsou obrovské a díky přítomnosti dvou variací barevného odstínu skla si tak snadno přizpůsobíte celkový design atomizéru svým představám.


Jednoduchá základna

V těle atomizéru se nachází jednoduchá základna, kterou je možné osadit buď jednou, nebo hned dvěma spirálkami. Možnosti buildování jsou tak skutečně rozsáhlé a atomizér uspokojí jak příznivce volnějšího, tak také uzavřenějšího DL vapingu. Instalace je navíc nesmírně jednoduchá a hravě si s ní poradí také začátečníci.


Praktický nástroj v balení

Mimo širokou nabídku náhradních těl atomizéru najdete v balení také praktický otvírák na lahvičky typu shake & vape. Tento otvírák můžete rovněž použít jako nástroj pro zastřižení spirálek před instalací do atomizéru. Dovpo Blotto Mini RTA tak nabízí skutečně bohaté balení, postačí si jen dokoupit vlastní spirálky s vatou, během pár vteřin vše nainstalovat a začít vapovat.


Obsah balení a parametry

1x clearomizér Dovpo Blotto Mini RTA (2 ml)
1x náhradní pyrexové tělo (4 ml)
1x náhradní ultemové tělo (4 ml)
1x otvírák na lahvičky
1x sada náhradních dílů

Obsah balení může být upřesněn.

Délka: 44 mm
Průměr: 23,3 mm (s 2 ml sklem)
Objem: 2 ml nebo 4 ml
Základna: pro SingleCoil / DualCoil
Plnění: vrchní
Airflow: spodní
Závit: 510

Technické parametry
Značka Dovpo
Počet spirálek SingleCoil i DualCoil
Způsob použití DL
Barva Modrá / Blue
Obsah 2ml
Průměr clearomizéru 23,3mm
Přívod vzduchu Spodní

Ostatní také koupili