Don Sneaky - náplň Fuug Life 10ml / 3mg

  • Don Sneaky - náplň Fuug Life 10ml / 3mg
Dostupnost: Skladem
Kategorie: e-liquidy Fuug Life
Kód: 8090
Nákupem získáte 3 bodů
159 Kč

Náplň do elektronických cigaret ze série Fuug Life francouzského výrobce The Fuu.

Tento e-liquid byl speciálně vytvořen pro nízké odpory a vysoké teploty, je tak ideální volbou pro většinu nízkoodporových atomizérů. Základem z krémového karamelu prostupují pralinkové tóny a vzniká tak příchuť známé cukrovinky.

Speciální řada osmi k dokonalosti dovedených e-liquidů určených pro nízkoodporové vapování se může pyšnit nejen originálním stylem, ale také perfektním poměrem PG/VG a zajímavými příchutěmi, které jinde jen tak nenajdete.

Náplně The Fuu jsou připraveny pouze z těch nejlepších ingrediencí, které společně se všemi výrobními postupy a procesy splňují veškeré evropské standardy a nařízení. Rostlinný glycerin a propylen glykol jsou čistě francouzského původu, zatímco příchutě jako takové pocházejí nejen z Francie, ale také z Británie, Německa a Spojených států amerických.

Díky svému vysokému poměru VG jsou e-liquidy Fuug Life ideální pro nízkoodporové tanky a atomizéry určené pro přímé kapání. Právě v nich si tyto husté náplně užijete nejvíce, vytvoříte velké množství páry a vynikne ta pravá chuť.

Technické parametry
Výrobce The Fuu
Síla (obsah nikotinu) 3 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 80VG / 20PG

Ostatní také koupili