Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá

  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
  • Digiflavor Fuji Son GTA 4ml - Černá
Dostupnost: Externí sklad (24h - 48h)
Výrobce: Digiflavor
Kategorie: Digiflavor motací tanky - RTA / RDTA
Kód: SN-ND-1951
Nákupem získáte 19 bodů
989 Kč

Digiflavor Fuji Son aplikoval všechny vynikající vlastnosti od svého předchůdce Digiflavor Fuji GTA, ale je v mnohem hezčím provedení. Oproti předchozí verzi Fuji GTA v balení naleznete jak single coil základnu, tak i velocity základnu, které jsou obě pozlacené. Kapacita tanku je 4ml a samozřejmostí zůstalo vrchní plnění a také novinka ve světě DIY clearomizérů - konstrukce typu GTA. Ta kombinuje výborné sání e-liquidu z podtlakové konstrukce a přiblížení spirálek náustku pro lepší podání chuti.

Základem každého moderního DIY clearomizéru je jednoduché osazení spirálkami, což Fuji Son splňuje na 100%.

Základna pro jednu spirálku (single coil) byla navržena tak, že stačí spirálku do základny pouze položit, nožičky umístit do výřezů na bocích a utáhnout šroubky. Pak již stačí jen protáhnout vatu spirálkou a ohnout ji dolu do tanku.

U Velocity základny nemusíte ohýbat nožičky spirálek, ale jednoduše je zasunete do sloupku a utáhnete šroubky. Každá nožička spirálek má svůj šroubek a vatu stačí pouze namířit směrem do tanku. Sání e-liquidu je skvělé a lze použít i hustší e-liquidy v kombinaci s vyšším výkonem. Díky výše umístěné základně dostanete také výborné podání chuti.

U obou základen je sání e-liquidu skvělé a lze použít i hustší e-liquidy v kombinaci s vyšším výkonem. Díky výše umístěné základně dostanete také výborné podání chuti.

Konstrukce

Fuji Son GTA lze velice snadno rozebrat na jednotlivé součástky, které pak podle potřeby můžete vyčistit, prohodit základny, případně lze vyměnit skleněné tělo.

Konstrukce GTA

GTA neboli genesis tank atomizer kombinuje to nejlepší ze světa DIY clearomizérů - výborné sání i hustých e-liquidů a skvělé podání chuti.

Dvě základny

Fuji son GTA přichází se dvěma pozlacenými snadno vyměnitelnými základnami. Bez problému tak Fuji Son GTA využijete pro jednu, ale také pro dvě spirálky, záleží tak pouze na vás, kolik spirálek, jaký odpor a jak velké množství páry toto RTA vytvoří.

Horní plnění

Snadné plnění je samozřejmostí i u Fuji Son GTA. Stačí odšroubovat horní část s náustkem a velkými otvory nalít e-liquid.

Obsah balení a parametry

1x Digiflavor Fuji Son GTA
1x imbus klíč
1x náhradní sklo
1x single coil základna
1x velocity základna
Náhradní součástky

Rozměry: 47mm x 25mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510
Materiál: nerezová ocel a pyrex
Jedna nebo dvě spirálky

Technické parametry
Barva Černá / Black
Obsah 4ml
Počet spirálek SingleCoil i DualCoil
Přívod vzduchu Spodní
Průměr 25mm
Typ RTA
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Výrobce Digiflavor

Ostatní také koupili