Brevity - prémiový liquid Taken Three 10ml / 12mg

  • Brevity - prémiový liquid Taken Three 10ml / 12mg
  • Brevity - prémiový liquid Taken Three 10ml / 12mg
Výrobce: Five Pawns
Kategorie: e-liquidy Taken Three
Kód: 9544
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.

Five Pawns přichází s novou řadou e-liquidů Taken Three. Stejně jako původní Five Pawns i tyto nové náplně jsou navrženy a výhradně vyráběny v Kalifornii ve Spojených státech. Precizně namíchané příchutě dosahují té nejvyšší kvality díky použití pouze těch nejlepších surovin.

Základ z čerstvých sušenek zalitých citrónovou polevou vytváří skutečně neodolatelný e-liquid, který si okamžitě zamilujete.

Náplně Five Pawns – Taken Three jsou k dostání v 10ml lahvičkách. Rostlinný glycerin (VG) je zde oproti propylen-glykolu (PG) ve vyšším poměru, a to 65:35. Stále tak získáte skvělou chuť, ale nyní také daleko více páry. Nová řada Taken Three má pouze tři příchutě, o to víc si na nich ve Five Pawns nechali záležet a vy si tak vychutnáte jedinečný zážitek. Každá náplň si prošla dlouhodobým a pečlivým procesem vývoje a výroby a všechny Taken Three e-liquidy se tak řadí mezi ty nejlepší.

E-liquidy Five Pawns – Taken Three obsahují jen ty nejlepší suroviny ze Spojených států amerických. Prémiový farmaceutický nikotin, ingredience potravinářské kvality, umělé a přírodní příchutě spolu s dalšími přísadami vytvářejí z Taken Three náplní výjimečný vapovací zážitek.

Tuto náplň můžete použít do většiny dostupných typů elektronických cigaret na trhu. Díky vyššímu poměru VG se však spíše hodí pro elektronické cigarety s nižšími odpory a vyššími výkony. Podstatná je také velikost dírek přivádějících e-liquid k vatě. Čím větší jsou, tím snadněji budou propouštět hustší náplň.

Technické parametry
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 65VG / 35PG
Síla (obsah nikotinu) 12 mg/ml
Výrobce Five Pawns

Ostatní také koupili