Booster Juice Sauz SALT Nic Shots 10ml - 18mg

Akce
  • Booster Juice Sauz SALT Nic Shots 10ml - 18mg
Výrobce: Juice Sauz LTD
Kategorie: Hotové báze
Kód: EBASE-SALT-NICSHOT-18
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.

Booster SALT Nic Shots s nikotinovou solí pro vlastní výrobu e-liquidů nebo pro obohacení nikotinem např. 100ml beznikotinové báze a získání tak požadované koncentrace nikotinu. Báze SALT se od běžných bází odlišují tím, že obsahují stále více oblíbené nikotinové soli, které na sebou vážou nikotin a tím dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým cigaretám. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. K dochucení báze je zapotřebí použití příchutí nebo již hotového beznikotinového liquidu. Báze jsou bez chuti a zápachu. Při výrobě jsou používány ingredience té nejvyšší kvality. 

Booster SALT Nic Shots s nikotinovou solí je vhodný pro domácí výrobu e-liquidů. Booster stačí smíchat s klasickou beznikotinovou bází, díky čemuž dosáhnete požadované koncentrace výsledného e-liquidu.

Báze SALT se od běžných bází odlišují tím, že obsahují stále více oblíbené nikotinové soli, které na sebou vážou nikotin a tím dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým cigaretám. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech.

Booster báze SALT Nic Shots splňují všechna kritéria pro prodej na úmezí ČR. Báze jsou bez chuti a zápachu. Při výrobě jsou používány ingredience té nejvyšší kvality.

Jak funguje Booster SALT Nic Shots?

  • vyberte si beznikotinovou bázi s požadovanou hustotou;
  • vyberte booster se stejnou hustotou jako bázi;
  • vypočítejte poměr tak, abyste získali požadovanou koncentraci;
  • smíchejte bázi a booster;
  • výsledkem je neochucená nikotinová báze s požadovanou koncentrací nikotinu;
  • teď už stačí jen bázi ochutit vaší oblíbenou příchutí
Technické parametry
Značka Juice Sauz LTD
Intenzita nikotinu 18 mg/ml

Ostatní také koupili