Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA 4ml - Stříbrná

  • Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA 4ml - Stříbrná
  • Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA 4ml - Stříbrná
  • Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA 4ml - Stříbrná
  • Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA 4ml - Stříbrná
  • Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA 4ml - Stříbrná
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Asmodus
Kategorie: DL RTA (Rebuildable Tank Atomizer) / RDTA (Rebuildable Dripping Tank Atomizers)
Kód: CLEAR-ASMODUS-NEFA-RDTA-SR
Nákupem získáte 19 bodů
999 Kč

Americká společnost Asmodus, známá zejména výrobou kvalitních modů, příležitostně nabízí i velmi zajímavé atomizéry. V případě atomizéru Nefarius TF-BF RDTA ve stříbrném provedení tomu není jinak.

Atomizér Nefarius má průměr 25mm a skládá se ze dvou základních částí. “Postless“ základny s topcapem a tanku. Tank pojme až 4ml liquidu a dostatečné množství vaty. Základna je řešena jako tzv. postless, ale posty má. Obě spirálky mají k dispozici vlastní uložení, díky kterému odpadá bitva s nožičkami o rovnoměrné uložení. Jednoduše si připravíte nožičky na obou spirálkách na stejnou délku a tím docílíte stejného uložení pro pravou i levou stranu atomizéru. Současně deck disponuje čtyřmi otvory pro provléknutí vaty do samotného tanku.

asmodus_nefarius_popisek

Středové plnění pak velmi ulehčuje plnění atomizéru přímo přes 810 náustek. Tím však možnosti tohoto RDTA atomizéru nekončí. V balení naleznete též squonkovací center-pin, díky nemuž je možné plnit tank přímo z lahvičky vašeho squonk-modu. Pokud si tedy lahvičku i tank naplníte do plna, získáte fenomenální zásobu liquidu pro skutečně dlouhý vaping.

Naopak, pokud chcete dočasně změnit příchuť, stačí naplnit tank a nejste tak odkázáni na obsah vašeho squonkeru. Součástí balení jsou i dva 810 náustky. Jeden je z černého delrinu a druhý ze stabilizovaného, respektive hybridního, dřeva.

Konstrukce

Atomizér snadno rozložíte na jednotlivé díly. Jednotlivé díly z nerezové oceli jsou kvalitně zpracované a skleněné tělo vyměnitelné.

Základna

Prostorná základna se čtyřmi spodními kontakty zajišťuje snadnou instalaci dvou spirálek a vaty. V balení navíc dostanete dvě předmotané fused clapton spirálky.

Plnění

Nefarius nabízí dva způsoby plnění. Zatímco pro plnění spodem přes BF kontakt budete potřebovat ještě squonk mod, pro horní plnění vám stačí klasická lahvička.

Obsah balení a parametry

1x Nefarius RDTA
1x náhradní skleněné tělo
1x inbus
2x předmotaná fused clapton spirálka
Náhradní součástky

Rozměry: 43mm x 25mm
Objem: 4ml
Spirálky: Dvě
Squonk: Ano
Závit: 510

Technické parametry
Značka Asmodus
Počet spirálek DualCoil
Způsob použití DL
Barva Stříbrná / Silver
Průměr clearomizéru 25mm
Objem tanku 4ml
Přívod vzduchu Boční

Ostatní také koupili