Aditivum FlavourArt: Polar Blast 10ml

Po registraci sleva 5%
  • Aditivum FlavourArt: Polar Blast 10ml

Polar Blast je dochucovadlo vhodné pro propojení různých chutí. Dodává výrazný chladivý efekt pro vaše příchutě, vhodné pro milovníky ledových a nebo mentolových příchutí. Může být použito samostatně nebo s jakoukoliv další příchutí. Doporučené dávkování je 1 - 2%.

Dostupnost: Externí sklad (24h - 48h)
Výrobce: Flavour Art
Kategorie: Příchutě FlavourArt (IT)
Kód: SN-DIY0852
Nákupem získáte 1 bodů
99 Kč

Samotné aroma vhodné pro míchání vlastních náplní, nebo dochucování již hotových e-liquidů. Kvalitní příchutě od italského potravinářského výrobce FlavourArt jsou oblíbené po celém světě. Vynikající a lahodné esence odpovídající svým názvům jsou naprostou špičkou mezi evropskými aromaty.

Doporučené dávkování výrobce:

Dávkování příchuti do vlastního liquidu je hodně individuální, doporučujeme zhruba 1 kapku na 1ml základní nikotinové báze. Samotná příchuť neobsahuje nikotin a je určená výhradně do bází pro kouření v elektronických cigaretách. Více o míchání vlastních liquidů si můžete přečíst v našem návodu zde.

FlavourArt je italská společnost zabývající se výrobou potravinářských příchutí již řadu let. Výroba příchutí probíhá v Itálii a obsahuje pouze schválené přísady pro EU.

Technické parametry
Značka Flavour Art
Obsah 10ml

Ostatní také koupili