Liquid Joyetech Good Luck 10ml - 6mg

Po registraci sleva 10%
  • Liquid Joyetech Good Luck 10ml - 6mg
Dostupnost: Externí sklad (24h - 48h)
Výrobce: Joyetech
Kategorie: Tabákové e-liquidy Joyetech
Kód: LIQ-JOYE-GLUCK-10-6
Nákupem získáte 1 bodů
79 Kč

Při zachování vysoké kvality společnost Joyetech představuje sérii náplní ve zcela novém obalu. Vynikající kvalita e-liquidů Joyetech vám i nadále zaručuje kvalitní tvorbu husté páry a maximální požitek z e-kouření. Použitá aromata jsou vyráběná za velmi přísných podmínek u léty ověřeného výrobce.

Náplně Joyetech jsou vyráběny na základu Propylene Gylocolu a Vegetable Glycerinu (PG + VG). Tento základ zaručuje optimální rovnováhu mezi hustotou a dýmavostí. Základní složení každé náplně je: Vegetable Glycerine, Propylene Glycol, Linalool, Vanilla Extract a případně nikotin (dle koncentrace).

Nové balení přináší hned několik výhod. Jednak designově povedené boxy, ale především velice praktické lahvičky. Základní změnou je odtrhávací víčko, které zaručuje stoprocentní originalitu výrobku, do kterého nebylo před prodejem nijak zasahováno. Velkou výhodou je také úzké kapátko, kterým lze pohodlně doplňovat většinu odpařovačů bez použití dalších nástrojů. Samozřejmostí je pak uzávěr s dětskou pojistkou nebo kvalitní závit, který zamezuje vytékání náplně z lahvičky.

Technické parametry
Značka Joyetech
Síla (obsah nikotinu) 6 mg/ml
Obsah 10ml
Příchuť tabáková

Ostatní také koupili