E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 18mg: CHB

Po registraci sleva 5%
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 18mg: CHB
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 18mg: CHB
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 18mg: CHB
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 18mg: CHB
Dostupnost: Dočasně nedostupný
Výrobce: Premium
Kategorie: e-liquidy Premium Tobacco
Kód: SN-DIY1270
Nákupem získáte 7 bodů
399 Kč

Cohiba potěší zejména vyznavače pravých kubánských doutníků. Nabízí totiž plnou chuť silného a výrazného tabáku mnoha chutí a vůní. Jedná se o nejlahodnější doutníkovou chuť, kterou si můžete dopřát. Doporučujeme ji především ke sklence dobrého koňaku.

Oblíbené tabákové e-liquidy Premium se vrací ve zcela novém balení s názvem DIY KIT. Součástí této sady jsou originální příchutě značky Premium Tobacco s původní recepturou a sada neochucených e-liquidů pro vlastní domíchání. Od teď máte možnost si sami namíchat svůj e-liquid a použít takové množství příchutě, které vám bude vyhovovat.

Každý set obsahuje 5x 10ml neochuceného e-liquidu (tzv. nikotinová báze) s vylepšeným poměrem PG50/VG50, který nabízí vyšší kouřivost a kompatibilitu se všemi dostupnými e-cigaretami na trhu. E-liquidy stačí smíchat s přibalenou příchutí do speciální lahvičky s ryskou a vytvořit tak během několika okamžiků tabákovou náplň.

Doporučené dávkování příchutě je 10 - 15%, což znamená, že do lahvičky stačí odměřit 5 - 8ml příchutě a dolít ji neochuceným e-liquidem. Vše řádně promíchat, nechat uležet 2 - 5 dní a náplň je připravena.

Obsah balení

5x 10ml neochucená báze PG50/VG50 18mg nikotinu
1x 10ml příchuť Premium Tobacco CHB
1x prázdná 60ml lahvička s ryskou
1x dárkové balení

Technické parametry
Intenzita nikotinu 18 mg/ml
Obsah 60ml
Poměr VG / PG 50VG / 50PG
Příchuť tabáková

Ostatní také koupili