E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 3mg: Tobacco

Po registraci sleva 5%
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 3mg: Tobacco
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 3mg: Tobacco
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 3mg: Tobacco
  • E-liquid DIY sada Premium Tobacco 6x10ml / 3mg: Tobacco
Dostupnost: Dočasně nedostupný
Výrobce: Premium
Kategorie: e-liquidy Premium Tobacco
Kód: SN-DIY1249
Nákupem získáte 6 bodů
349 Kč

Tobacco nabídne směs těch nejlepších tabáků, které si umíte představit. Společně vytváří kombinaci s velmi lehkou a zároveň nevtíravou chutí, kterou oceníte zejména při celodenním vapování. Pokud neradi experimentujete, tak je Tobacco přesně pro vás.

Oblíbené tabákové e-liquidy Premium se vrací ve zcela novém balení s názvem DIY KIT. Součástí této sady jsou originální příchutě značky Premium Tobacco s původní recepturou a sada neochucených e-liquidů pro vlastní domíchání. Od teď máte možnost si sami namíchat svůj e-liquid a použít takové množství příchutě, které vám bude vyhovovat.

Každý set obsahuje 5x 10ml neochuceného e-liquidu (tzv. nikotinová báze) s vylepšeným poměrem PG50/VG50, který nabízí vyšší kouřivost a kompatibilitu se všemi dostupnými e-cigaretami na trhu. E-liquidy stačí smíchat s přibalenou příchutí do speciální lahvičky s ryskou a vytvořit tak během několika okamžiků tabákovou náplň.

Doporučené dávkování příchutě je 10 - 15%, což znamená, že do lahvičky stačí odměřit 5 - 8ml příchutě a dolít ji neochuceným e-liquidem. Vše řádně promíchat, nechat uležet 2 - 5 dní a náplň je připravena.

Obsah balení

5x 10ml neochucená báze PG50/VG50 3mg nikotinu
1x 10ml příchuť Premium Tobacco Tobacco
1x prázdná 60ml lahvička s ryskou
1x dárkové balení

Technické parametry
Intenzita nikotinu 3 mg/ml
Obsah 60ml
Poměr VG / PG 50VG / 50PG
Příchuť tabáková

Ostatní také koupili