Digiflavor Siren GTA MTL - verze 25mm - Černá

  • Digiflavor Siren GTA MTL - verze 25mm - Černá
  • Digiflavor Siren GTA MTL - verze 25mm - Černá
  • Digiflavor Siren GTA MTL - verze 25mm - Černá
  • Digiflavor Siren GTA MTL - verze 25mm - Černá
  • Digiflavor Siren GTA MTL - verze 25mm - Černá
Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: Digiflavor
Kategorie: Digiflavor motací tanky - RTA / RDTA
Kód: 7393
Nákupem získáte 19 bodů
989 Kč

V dnešní době nízkoodporových atomizérů se často zapomíná na stále početnou část uživatelů potahujících stylem pusa-plíce. Omezených možností při výběru atomizérů pro namotávání vlastních spirálek se snaží využít Digiflavor a přichází se skvělým Siren GTA RTA tankem. Tento atomizér v genesis stylu má jednoduchou základnu pro jednu žhavící spirálku, ale zkušení uživatelé jistě zvládnou nainstalovat spirálky dvě. Umístění vaty v kanálcích a přivádění e-liquidu ke spirálce připomíná v současnosti tolik oblíbený RDTA design. Tento design zajišťuje snadnou instalaci spirálky, perfektní zásobování vaty e-liquidem a naprosto dokonalé podání chuti.

Kvalitní nerezová konstrukce se skleněným tělem z Pyrexu nabízí velkou kapacitu až 5ml a větší průměr 25mm. Siren GTA tak bude skvěle sedět na větších MODech. Spodní nastavitelný přívod vzduchu nabízí hned několik otvorů různých velikostí, které vám dodají přesně takový typ potahu, jaký od atomizéru určeného pro potahování pusa-plíce očekáváte. Kromě jiných rozměrů má Siren 25 GTA na rozdíl od své 22mm verze prosklenou komoru pro spirálku.

Nejedná se o hotový produkt. Některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálek, případně jejich namotání a vložení vaty.

Konstrukce

Siren GTA lze velice snadno rozebrat na jednotlivé součástky, které pak podle potřeby můžete vyčistit, případně lze vyměnit skleněné tělo.

Základna

Jednoduchá základna určená převážně pro jednu žhavící spirálku nabízí snadnou instalaci spirálky. Prostřední trubička pro přívod vzduchu je zakrytá odšroubovatelným víčkem, které ještě více zpříjemní pocit z potahování stylem pusa-plíce a správně rozprostře přiváděný vzduch pod spirálkou.

Plnění

Klasické horní plnění. Stačí odšroubovat horní část s náustkem.

Přívod vzduchu

Základna nabízí hned několik otvorů s různými průměry, které si nastavíte podle potřeby a přizpůsobíte Siren GTA pro svůj styl potahování.

Obsah balení a parametry

1x Siren 25 GTA
1x náhradní skleněné tělo
1x Delrinový náustek
Náhradní součástky

Rozměry: 43mm x 25mm
Náustek: 14,5mm / 17,5mm
Kapacita: 5ml
Závit: 510

Technické parametry
Barva Černá / Black
Obsah 5ml
Průměr 25mm
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Výrobce Digiflavor

Napsat recenzi

    Špatný           Dobrý

Ostatní také koupili