Chill´d Tobacco - prémiový liquid COSMIC FOG 10ml / 0mg

  • Chill´d Tobacco - prémiový liquid COSMIC FOG  10ml / 0mg
Dostupnost: Skladem
Výrobce: COSMIC FOG
Kategorie: e-liquidy Cosmic Fog
Kód: LIQ-CF-CHTOBAC-10-0
Nákupem získáte 3 bodů
169 Kč

V laboratořích Cosmic Fog smíchali tu nejlepší jemnou tabákovou příchuť spolu s osvěžující mátou peprnou a vznikla tak jedna z nejoblíbenějších kombinací. Výdechu navíc vládnou bohaté tóny lahodné čokolády a vy si tak užijete nezapomenutelný e-liquid.

Každá příchuť se stává novou vzrušující zkušeností pro každého uživatele a vzhledem k množství času, který je věnován pečlivé výrobě, tomu tak i je. COSMIC FOG stráví v průměru 7-10 měsíců na výrobu každého produktu kombinujíce své zkušenosti s novými technologiemi a výzkumem.

Premiové liquidy COSMIC FOG obsahují prémiový farmaceutický nikotin (vyrobeny v USA – Kalifornie). Každá příchuť byla vytvořena tak, abyste v ní po celý den vapování nacházeli stále nové a nové podchutě a příchuť Vás tím bavila celý den. Tento liquid je možné použít ve všech dostupných clearomizerech s jakýmkoli odporem, ale s nízko-odporovým clearomizerem dostanete z těchto liquidů maximum jeho kvality a chuti. Poměr VG a PG je zde 70:30.

Společnost COSMIC FOG byla založena ve slunné Orange County v Kalifornii s posláním vytvořit nejunikátnějších, důkladně testovaných liquidů té nejvyšší kvality.

Technické parametry
Výrobce COSMIC FOG
Síla (obsah nikotinu) 0 mg/ml
Obsah 10ml
Poměr VG / PG 70VG / 30PG
Příchuť tabáková

Ostatní také koupili