aSpire Plato 50W TC - Černá

  • aSpire Plato 50W TC - Černá
  • aSpire Plato 50W TC - Černá
  • aSpire Plato 50W TC - Černá
  • aSpire Plato 50W TC - Černá
Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: aSpire
Kategorie: Gripy a mody aSpire Plato
Kód: GRIP-ASP-PLATO-BK
Nákupem získáte 36 bodů
1 849 Kč

Elektronické cigarety ve stylu vše v jednom nejsou sice zatím tak rozšířené, už se však objevilo pár zajímavých kousků, které si uživatelé oblíbili. Nyní přichází další, tentokrát z dílny Aspire. Plato vás neuchvátí pouze svým krásným designem, ale také funkcemi.  

Naprosto dostačující výkon dosahující až 50W využijete hlavně s nízkoodporovými žhavícími hlavami. Jednu takovou naleznete už v sadě a jedná se o 0,4Ω clapton hlavu. Tu si nejvíce užijete na 40W-50W a budete tak moci potahovat přímo do plic. Tenhle styl samozřejmě není úplně pro každého a Aspire na to myslí. V sadě se tak nachází alternativa pro milovníky klasického kouřenía potahování ve stylu „pusa-plíce“. Nízkoodporévy hlavy tak můžete vyměnit za ty klasické z Aspire Nautilus s odporem 1,8Ω a normálně si z Plato zakouřit.

Aspire Plato také podporuje teplotní režimy, se kterými se už nemusíte obávat přepálené vaty a velké spotřeby e-liquidu a baterie. Velkou výhodou, s níž zůstane Plato neustále aktuální je i možnost upgradovat firmware, kdykoliv tak vyjde nová verze a nové funkce, budete moci své Plato aktualizovat.

Rozebíratelný

Nebývá to časté, aby vše v jednom e-cigarety byly rozebíratelné, ale s Aspire Plato tu možnost máte. Lze ho tak snadno vyčistit.

Nízkoodporové žhavící hlavy

Jestliže rádi potahujete přímo do plic, přijdou vám vhod tyto nízkoodporové žhavící hlavy s 0,4Ω. Clapton spirálka pak při 40W-50W zajistí dostatečně velké množství páry a skvělou chuť e-liquidu.

Klasické žhavící hlavy

Pokud však radě potahujete stylem „pusa-plíce“, rozhodně tu možnost s Aspire Plato máte a v tom případě využijete Aspire Nautilus BVC žhavící hlavy s odporem 1,8Ω.

Dva náustky

Pro oba styly potahování se hodí různé náustky. Aspire Plato sada má pro vás připraven jeden široký z Delrinu pro přímé potahování a jeden klasických z nerezové oceli pro potahování „pusa-plíce“.

Plnění

Plnění vše v jednom elektronických cigaret bylo vždy jednoduché a pohodlné. Stejné je to i u Aspire Plato.

Přívod vzduchu

Vzhledem k rozdílným odporům, které s Aspire Plato můžete využít, nechybí ani ovládání přívodu vzduchu, které naleznete vespod zařízení.

Upgrade firmwaru

Pryč jsou časy, kdy vaše elektronická cigareta byla za nějakou dobu zastaralá. Aspire Plato můžete pomocí upgradů firmwaru udržovat stále aktuální.

Krásný design

Nádherné zpracování celého Plato oceníte, až si ho vyzkoušíte v ruce.

Obsah balení a parametry

1x Aspire Plato
1x žhavící hlava aSpire Nautilus BVC 1,8Ω
1x Clapton žhavící hlava 0,4Ω
1x náustek z Delrinu
1x nerezové náustek
1x 2500mAh 18650 baterie
2x náhradní těsnění
1x nástroj pro výměnu žhavící hlavy
1x micro USB kabel

Rozměry: 100mm x 50mm x 23mm
Nastavitelný výkon: až 50W
Kapacita: 4,6ml – 5,6ml
Podporované režimy: VW / TC
Baterie: 18650
Možnost upgradovat firmware

Technické parametry
Barva Černá / Black
Kapacita baterie 2500mAh
Obsah 4,6ml - 5,6ml
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.
Výrobce aSpire

Napsat recenzi

    Špatný           Dobrý

Ostatní také koupili