Eleaf Melo 3 Clearomizér 4ml - Stříbrná

  • Eleaf Melo 3 Clearomizér 4ml - Stříbrná
Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: Eleaf / iSmoka
Kategorie: Clearomizéry Eleaf Melo
Kód: CLEAR-MELO3-SR
Nákupem získáte 12 bodů
629 Kč

Již třetí verze oblíbeného tanku Melo od Eleaf se drží osvědčených prvků, takže i zde naleznete systém horního plnění pro snadné doplňování e-liquidu, ovládání pro přívod vzduchu a možnost celý tank kompletně rozebrat a vyčistit.

Melo III využívá stejné žhavící hlavy, na které jste zvyklí již z předchozí verze a vybírat tak můžete z odporů 0,3Ω a 0,5Ω s kanthalovou spirálku a jestliže preferujete teplotní režimy, připravena je pro vás niklová žhavící hlava s odporem 0,15Ω, případně titanová s odporem 0,5Ω. Na své si tak přijdou všichni milovníci přímého potahování do plic.

Přívod vzduchu je nově skrytý v základně, což pozitivně ovlivňuje proudění vzduchu tankem a zároveň Melo III získává celistvější vzhled.

Snadno rozebíratelný tank

Melo III lze velice jednoduše rozebrat na jednotlivé části a v případě potřeby také vyměnit skleněné tělo a jednotlivé těsnící kroužky.

Horní plnění

Jak už u řady tanků Melo bývá zvykem, k dispozici máte horní plnění. Jednoduše odšroubujte vrchní část tanku a naplňte ho e-liquidem.

Žhavící hlavy

Eleaf Melo III podporuje nízkoodporové žhavící hlavy pro přímé potahování do plic. Vybírat můžete mezi kanthalovými 0,3Ω a 0,5Ω, případně mezi hlavami pro teplotní režimy v podobě niklové 0,15Ω a titanové 0,5Ω.

Přívod vzduchu

Nový design přívodu vzduchu nejen zlepšuje vzhled samotného tanku, ale také zdokonaluje proudění vzduchu ke spirálce.

Obsah balení a parametry

1x Melo III 
1x EC žhavící hlava 0,3Ω
1x EC žhavící hlava 0,5Ω
4x těsnící kroužky

Rozměry: 65mm x 22mm
Kapacita: 4ml
Závit: 510

Technické parametry
Výrobce Eleaf / iSmoka
Barva Stříbrná / Silver
Obsah 4ml
Odpor spirály 0,3Ω a 0,5Ω
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.

Ostatní také koupili