Eleaf Melo 2 Clearomizér - Stříbrná

  • Eleaf Melo 2 Clearomizér - Stříbrná
Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: Eleaf / iSmoka
Kategorie: Clearomizéry Eleaf Melo
Kód: CLEAR-MELO2-SR
Nákupem získáte 13 bodů
679 Kč

Druhá verze oblíbeného clearomizéru Eleaf Melo přináší hned několik inovací. Jednak zvětšenou kapacitu na 4,5ml, dále pohodlné vrchní plnění a v neposlední řadě také podporu nejnovějších niklových a titanových spirálek pro gripy s teplotním módem.

Vrchní plnění v nové verzi clearomizéru potěší většinu uživatelů. Díky otočnému mechanismu lze clearomizér kdykoliv doplnit bez nutnosti demontovní těla clearomizéru. Jednoduše se pootočí vrchní částí clearomizéru a e-liquid se doplní přímo z lahvičky.

Melo 2 podporuje všechny aktuálně nejpoužívanější spirálky. K dispozici jsou klasická žhavící tělíska s kanthalovou spirálou s odporem 0,3ohm nebo 0,5ohm, dále pak tělíska s niklovou spirálou s odporem 0,15ohm a použít lze i tělíska s titanovou spirálou, která jsou k dispozici s odporem 0,5ohm. Clearomizér tak lze použít ke klasickým gripům, ale i těm s teplotním režimem.

Clearomizér je vyroben z nerezové oceli s pyrexovým tělem. Je plně rozebíratelný, takže ho lze bez problémů čistit a v případě poškození pyrexového těla i snadno nahradit samotný díl. S kapacitou 4,5ml se většina uživatelů bude zabývat plněním maximálně jednou denně. A i v tomto případě to nebude díky vrchnímu plnění žádn věda.

Eleaf Melo 2 doporučujeme zkušeným uživatelům i začtečníkům. Jedná se o vynikající clearomizér s pohodlným plněním a velkou variabilitou. Je vhodný pro všechny gripy s výkonem minimálně 30W.

Obsah balení a parametry

1x Melo 2 náustek
1x Melo 2 tělo
1x EC žhavící hlava 0,5Ω (kanthal)
1x EC TC-Ni žhavící hlava 0,15Ω (Ni200)
1x EC TC-Ti žhavící hlava 0,5Ω (titan)
1x Melo 2 základna
4x silikonové těsnící kroužky (2x červený, 2x modrý)

Průměr: 22,3mm
Délka: 67,3mm
Kapacita: 4,5ml
Závit: 510
Odpor žhavících hlav: EC 0,3Ω, EC 0,5Ω, EC TC-Ni 0,15Ω a EC TC-Ti 0,5Ω

Technické parametry
Výrobce Eleaf / iSmoka
Barva Stříbrná / Silver
Obsah 4,5ml
Odpor spirály 0,15Ω a 0,5Ω a 0,5Ω
Upozornění Tento výrobek není určen pro náplně obsahující nikotin.

Ostatní také koupili