Eleaf iStick TC 40W Grip 2600mAh - Modrá

  • Eleaf iStick TC 40W Grip 2600mAh - Modrá
Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: Eleaf / iSmoka
Kategorie: BOX mody Eleaf iStick 40W
Kód: GRIP-ISTICKTC2600-BU
Nákupem získáte 19 bodů
999 Kč

Pokud už vás omrzelo neustálé vyhazování přepálených žhavících tělísek, bude pro vás nový model iStick TC od výrobce Eleaf jasnou volbou. Nabízí totiž novou technologii s možností regulace teploty žhavení, která zamezuje připalování žhavících tělísek a navíc je velmi šetrná ke spotřebě baterie.

Díky novému módu TC, který iStick nabízí, se uživatel vyhne příliš vysokým teplotám při žhavení, čímž výrazně prodlouží životnost žhavícího tělíska v clearomizéru. Nedochází totiž k tzv. přežhavování spirály a připalování vaty. Tímto způsobem vapování lze mimo jiné také docílit maximálně čisté chuti a výrazně snížit spotřebu e-liquidu i baterie.

Teplotní mód TC lze využívat pouze se žhavícími tělísky s niklovou spirálou (Ni) při odporu 0,05 - 1,0Ω, přičemž rozpětí nastavení teploty činí 100 - 315°. Samozřejmostí je, že lze používat i standardní kanthalové spirály v klasickém módu VW. Pro tento mód lze použít odpor žhavícího tělíska již od 0,15Ω.

Mimo nového teplotního režimu nabízí iStick TC i další vylepšení. Oproti předchozí verzi nabízí zvýšenou kapacitu baterie na 2600mAh a vyšší výkon v podobě 40W. Takové hodnoty jsou naprosto dostačující pro většinu středně silných i silnějších kuřáků.V samotném těle gripu nalezneme vestavěný OLED displej, který přehledně zobrazuje všechny důležité informace jako například aktuální stav nabití baterie, nastavení teploty nebo výkonu a odpor žhavícího tělíska. iStick TC nabízí samozřejmě také integrovaný micro USB port pro pohodlné dobíjení a klasický závit typu 510, díky kterému lze připojit většinu odpařovačů na trhu.

Obsah balení a parametry

1x kompletní BOX MOD iStick TC 40W s baterií 2600mAh
1x USB dobíjecí kabel
1x přechodka závitu 510 -> eGo
1x návod k použití

Rozměry: 22,3mm x 36,2mm x 77,3mm
Výstupní výkon: 5-40W
Výstupní napětí: až 8V
Kapacita baterie: 2600mAh
Podporovaný odpor: 0.05Ω - 3.5Ω
Závit: 510

Technické parametry
Značka Eleaf / iSmoka
Kapacita baterie 2600mAh
Barva Modrá / Blue

Ostatní také koupili