Kangertech EVOD VV baterie 1000mAh - Černá

Akce
Výprodej
  • Kangertech EVOD VV baterie 1000mAh - Černá
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Kangertech
Kategorie: Pen-style baterie
Kód: AKU-EVODVV-1000-BK
Nákupem získáte 7 bodů
599 Kč
399 Kč

Baterie Kangertech EVOD se kvalitou vyrovnají bateriím Anyvape EVOD. Díky kvalitní elektronice a špičkovému monočlánku znich dělají spolehlivé baterie. Tyto baterie jsou vybaveny závitem eGo i 510-T. plynulé přepínání napětí pomocí kolečka ve spodní části baterie na hodnoty 3,2V – 4,8V

5-click protection (uzamykání baterie)

  • Funkce uzamykání baterie je skvělým pomocníkem při odložení elektronické cigarety do míst, kde by se mohla samovolně sepnout a např. poškodit atomizér. Po pěti rychlých stisků spínacího tlačítka (do 2 vteřin) baterie zabliká a uzamkne se. Tím je zajištěna a může být bez obav odložena. Pro odemčení baterie se postupuje stejným způsobem jako při zamčení.

LED power indication (indikace stavu dobití)

  • Díky LED indikaci se vždy dozvíte aktuální stav dobití baterie a to jednoduše podle barvy podsvícení spínacího tlačítka. Pokud je baterie nabitá (3,5 - 4,2V), svítí spínací tlačítko modře. Pokud napětí poklesne pod 3,5V, svítí tlačítko oranžově a baterii je vhodné opětovně dobít.

PCB (ochrana baterie proti zkratu)

  • Vylepšená a ještě bezpečnější ochrana PCB hlídá baterii a v případě zkratu ihned přeruší dodávku napětí, čímž chrání baterii před poškozením.

Variable voltage (variabilní napětí)

  • Tuhle funkci jistě ocení nejen pokročilí uživatelé. Díky variabilnímu výstupnímu napětí je možné nejen regulovat sílu odpařování v profi atomizérech či clearomizérech, ale také využít maximálního výkonu baterie až do úplného vybití. Pokud intenzita odpařování vlivem vybité baterie slábne, jednoduše zvyšte napětí pomocí regulačního kroužku a tvorba páry opět zesílí. Napětí je možné regulovat plynule otočným regulačním kroužkem od 3,3V do 4,8V.

Parametry

Délka: 134mm
Průměr: 15mm
Kapacita: 1000mAh
Závit: 510 / eGo

Technické parametry
Značka KangerTech
Kapacita baterie 1000mAh
Barva Černá / Black

Ostatní také koupili