aSpire Nautilus Mini BVC Clearomizér 2ml - Stříbrná

  • aSpire Nautilus Mini BVC Clearomizér 2ml - Stříbrná
  • aSpire Nautilus Mini BVC Clearomizér 2ml - Stříbrná
  • aSpire Nautilus Mini BVC Clearomizér 2ml - Stříbrná
  • aSpire Nautilus Mini BVC Clearomizér 2ml - Stříbrná
Dostupnost: Vyprodáno
Výrobce: aSpire
Kategorie: Clearomizéry aSpire Nautilus
Kód: CLEAR-NAUTILUS2ML-CR
Nákupem získáte 13 bodů
679 Kč

Nová generace špičkových Clearomizerů od společnosti aSpire. TOP produkt na poli clearomizerů ve světě. Kombinace kvalitních materiálů: Stainless Steel / Pyrex 

Společnost aSpire patří v současné době mezi nejžádanější značky na trhu s elektronickými inhalátory v oblasti Clearomizerů pro svou kvalitu, inovativní řešení a spolehlivost. Našim cílem je poskytnout zákazníkům pouze kvalitní a originální produkty, proto Vám aSpire NAUTILUS představujeme v naší nabídce.

aSpire Nautilus BVC Mini je menší verzí úspěšného aSpire Nautilus. S nejnovějším systémem uložení spodního žhavení DUAL COIL VERTICAL COIL, nádobkou z kvalitního Pyrexového skla, Stainless Steel provedením, pružným centr-pinem a nastavitelným prouděním vzduchu ke spirálce dělá z tohoto clearomizéru špičku v oblasti elektronického kouření aktuálně dostupného na našem trhu.

Navíc tato verze MINI je vynikající volbou i pro eGo baterii!

Vlastnosti produktu

  • Clearomizer s unikátním řešením proudění vzduchu přes ventily (4 otvory různých velikostí kolem základny - otáčením ventilu můžete ovládat proudění vzduchu k tomu otvoru, který Vám nejvíce vyhovuje).
  • aSpire Nautilus je vyroben z nerezavějící oceli a čirá 5ml tuba z kvalitního pyrexu (Váš oblíbený liquid bude bez pachutí a v nejlepší kvalitě - možnost použít i tzv. agresivní aroma a liquidy).
  • Clearomizers Aspire Nautilus BVC má 510 závit.
  • BVC je vylepšená žhavicí hlava předchozí verze aSpire BDC. U tohoto typu jsou keramická vlákna a spirálky uloženy vertikálně, čímž se zlepšuje kouřivost a podání chuti liquidu.

Obsah balení a parametry

1x Nautilus tělo se skleněnou Pyrex tubou
1x žhavící hlava Nautilus BVC 1,6Ω dual coil
1x žhavící hlava Nautilus BVC 1.8Ω dual coil
1x eGo závit přechodka

Rozměry: 75mm x 19mm
Kapacita: 2ml
Závit: 510
Materiál: nerezová ocel a sklo

Technické parametry
Výrobce aSpire
Typ MTL
Barva Stříbrná / Silver
Obsah 2ml
Průměr 19mm

Ostatní také koupili